ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فورتنایت
آموزش بازی

تمام اسکین‌های بتل‌پس فصل سوم از چپتر پنج فورتنایت

در این مطلب همراه ما باشید تا نگاهی به تمامی اسکین‌های بتل‌پسی سیزن ۳ چپتر ۵ بازی فورتنایت داشته باشیم.

احسان حسین خواه
نوشته شده توسط احسان حسین خواه | ۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۶:۰۰

چند روزی از شروع سیزن جدید فورتنایت می‌گذرد. سیزن ۳ چپتر ۵ این بازی که با نام Fortnite Chapter 5 Season 3: Wrecked نیز شناخته می‌شود، با کلی هیجان و موارد جدید چند روز پیش در دسترس گیمرها قرار گرفت. اپیک گیمز در این سیزن از بازی دست به تغییرات بزرگی زد و فورتنایت را مجددا از نو ساخت. اضافه شدن بخش جدیدی به مپ بازی فورتنایت، اسکین‌های جذاب و تنفگ‌های مختلف، محتوایی بودند که سیزن ۳ چپتر ۵ فورتنایت را تشکیل می‌دادند.

حال اگر شما نیز طرفدار بازی فورتنایت هستید و به دنیای بازی‌های بتل‌رویال علاقه‌مندید، در این مطلب از ویجیاتو همراه ما باشید تا نگاهی به سیزن ۳ چپتر ۵ فورتنایت بیندازیم و بتل‌پس این سیزن را با یکدیگر بررسی کنیم. پس اگر طرفدار بازی فورتنایت هستید، با بررسی اسکین‌های بتل‌پس سیزن جدید فورتنایت همراهمان باشید.

تمام اسکین‌های بتل‌پسی فورتنایت


فورتنایت

اگر شما در همان روز اول عرضه بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵ فورتنایت، آن‌ها را تهیه کنید، به ۷ اسکین دسترسی خواهید داشت که هر یک از آن‌ها استایل‌های منحصر به فرد خودشان را دارند. همچنین اسکین مخفی این بتل‌پس یا همان مگنتو نیز در اواسط سیزن در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت که مجموع اسکین‌های حاضر در بتل‌پس این بازی را به ۸ اسکین رسانده که عبارت‌اند از:

  • The Machinist
  • Rust
  • Peabody
  • Ringmaster Scarr
  • T-60 Power Armor
  • Brite Raider
  • Megalo Don
  •  Magneto

همچنین همانطور که گفته شد، اسکین Magneto فعلا در دسترس نیست و با رسیدن به اواسط سیزن ۳ چپتر ۵، کوئست‌های این بازی به گیمرها نشان داده خواهد شد. از طرفی شما در صورت داشتن بتل‌پس این سیزن و همچنین انجام کوئست‌های مرتبط به مگنتو، می‌توانید این اسکین را دریافت کنید.

منتهی فراموش نکنید که درست مانند بتل‌پس‌های سیزن‌های قبلی، شما در سیزن ۳ چپتر ۵ فورتنایت نیز باید با انجام کوئست‌ها و ماموریت‌های هفتگی و روزانه، XP کسب کنید و با استفاده از این XPها لول‌‌آپ کنید تا بتوانید صفحات و آیتم‌های مختلف بتل‌پس را باز کنید.

مطلب پیشنهادی
اقتصادی ولی باکیفیت!
راهنمای خرید بهترین هدست گیمینگ تا ۱ میلیون

اسکین و استایل‌های The Machinist


اولین اسکینی که در بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵ فورتنایت در دسترس گیمرهاست، اسکینی به نام The Machinist است که به صورت اتوماتیک با خرید بتل‌پس این بازی، به لاکرتان اضافه خواهد شد.

فورتنایت

همچنین با رسیدن به لول ۸، شما می‌توانید به استایل بعدی این اسکین یا همان Cobalt Burn نیز دسترسی داشته باشید.

فورتنایت

در نهایت به آخرین استایل این اسکین می‌رسیم که با نام Nitro Flare Machinist شناخته می‌شود. شما برای باز کردن این استایل، باید تمام کوئست‌های مرتبط با آن را انجام دهید.

فورتنایت

اسکین و استایل‌های Rust


  • Rust دومین اسکین از بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵ فورتنایت است. شما برای رسیدن به این اسکین، باید به صفحه سوم و لول ۱۴ برسید تا بتوانید «راست» را باز کنید.
فورتنایت

با رسیدن به لول ۲۰ بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵، شما می‌توانید استایل بعدی Rust که با نام Corrosive نیز شناخته می‌شود را باز کنید.

فورتنایت

Oxide Rust آخرین استایل از این اسکین است که شما تنها با انجام دادن کوئست‌های مربوط به آن می‌توانید به این استایل دسترسی داشته باشید.

فورتنایت

اسکین و استایل‌های Peabody


سومین اسکین در بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵ فورتنایت، چیزی نیست جز Peabody که قطعا بسیاری از شما آن را در تریلرهای این سیزن مشاهده کردید. برای باز کردن Peabody شما باید به صفحه ۵ و لول ۲۶ بتل‌پس برسید.

فورتنایت

همچنین Slap Peabody استایل بعدی این اسکین است که تنها با رسیدن به لول ۳۲ می‌توان به آن دسترسی داشت.

فورتنایت

همچنین به احتمال زیاد این اسکین استایل سومی نیز دریافت خواهد کرد که با گذشت زمان به فایل‌های بازی اضافه خواهد شد و نهایتا در اواسط سیزن به گیمرها نشان داده می‌شود.

اسکین و استایل‌های Ringmaster Scarr


Ringmaster Scarr چهارمین اسکین از بتل‌پس بازی فورتنایت در این فصل است که شما با رسیدن به لول ۳۸ و صفحه ۷ بتل‌پس، می‌توانید قفل آن را باز کنید و به این اسکین دسترسی داشته باشید.

فورتنایت

Ruiner Scarr استایل بعدی اسکین Ringmaster Scarr است که شما با رسیدن به لول ۴۶ بتل‌پس، می‌توانید به این استایل دسترسی داشته باشید و آن را به لاکرتان اضافه کنید.

فورتنایت

Night Hunter Scarr آخرین استایل برای این اسکین است که برای باز کردن آن در ابتدا باید تمامی جوایز بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵ را بگیرید.

فورتنایت

اسکین و استایل‌های T-60 Power Armor


طبق روال هر فصل بازی فورتنایت، در سیزن ۳ چپتر ۵ این بازی نیز ما بازهم یک اسکین قراردادی داریم و این اسکین چیزی نیست جز یک اسکین دوست داشتنی از دنیای بازی فال‌اوت! فرنچایزی که با بازی‌های شاهکارش شناخته می‌شود و اقتباس سریالی که از روی آن نیز ساخته شد، بی‌نظیر بود. شما می‌توانید با رسیدن به صفحه ۹ و لول ۵۴، اسکین T-60 Power Armor از دنیای فال‌اوت را به لاکرتان اضافه کنید.

با رسیدن به لول ۶۲، شما می‌توانید استایل بعدی این اسکین یا همان Hot Rod T-60 Power Armor را نیز باز کنید.

نهایتا به استایل Black Knight T-60 Power Armor می‌رسیم که شما با تمام کردن بتل‌پس و گرفتن تمامی جوایز آن، می‌توانید این اسکین را نیز داشته باشید.

اسکین و استایل‌های Brite Raider


همچنین اگر به صفحه ۱۱ بتل‌پس و لول ۷۰ برسید، می‌توانید به اسکین بعدی بتل‌پس این سیزن یا همان Brite Raider دسترسی داشته باشید.

با رسیدن به لول ۷۸، شما می‌توانید استایل بعدی این اسکین را نیز باز کنید که با نام Pastel Brite Raider شناخته می‌شود.

همچنین متاسفانه این اسکین نیز درست مانند اسکین Peabody، درحال حاضر استایل سومی ندارد و شما صرفا باید منتظر باشید تا اپیک گیمز در اواسط و یا اواخر این سیزن، استایل بعدی Brite Raider را نیز به بازی اضافه کند.

اسکین و استایل‌های Megalo Donبا رفتن به صفحه ۱۳ و لول ۸۶ بتل‌پس، شما می‌توانید کم‌کم به اواخر این بتل‌پس برسید و جایزه خودتان را دریافت کنید. جایزه‌ای که چیزی جز اسکین Megalo Don نیست!

همچنین با رسیدن به لول ۹۴، شما می‌توانید ایموتی به نام Get Nitro’d را دریافت کنید که به شما استایل دوم اسکین Megalo Don را می‌دهد.

نهایتا به استایل Oasis Megalo Don می‌رسیم. شما با اتمام کامل‌ بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵ و دریافت تمامی جوایز آن، می‌توانید به این استایل دسترسی داشته باشید.

اسکین Magneto


در نهایت به آخرین اسکین بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵ فورتنایت می‌رسیم. همانطور که در ابتدای این مقاله نیز درباره آن صحبت کردیم، اسکین Magneto، اسکین مخفی بازی فورتنایت است که از دنیای مارول به این بازی اضافه شده. اگرچه این اسکین در بتل‌پس حضور دارد، اما قابل باز کردن نیست و فعلا نمی‌توانید آن را به لاکرتان اضافه کنید. درواقع برای گفتن اسکین مگنتو باید صبر کنید تا فورتنایت با اضافه کردن کوئست‌های مربوط به آن، این اسکین را در دسترس گیمرها قرار دهد و سپس افرادی که بتل‌پس را دارند، می‌توانند با تکمیل کردن این کوئست‌ها به این اسکین دسترسی داشته باشند.

استایل‌های لگویی اسکین‌های بتل‌پس


در نهایت به استایل‌های لگویی اسکین‌های بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵ می‌رسیم که شما می‌توانید تصاویر آن‌ها را مشاهده کنید. همچنین فراموش نکنید که این استایل‌ها صرفا در گیم‌مود لگو فورتنایت در دسترس‌اند و می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

نظرتان درباره بتل‌پس سیزن ۳ چپتر ۵ فورتنایت چیست؟ آیا از اضافه شدن استایل‌ها، اسکین‌ها و آیتم‌های مختلف به بتل‌پس بازی رضایت دارید؟ فراموش نکنید که نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی