ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تصویر هدست واقعیت مجازی PlayStation VR2
اخبار و گزارش‌ها

شرکت سونی در حالت ساخت یک تبدیل برای هدست پلی استیشن وی آر 2 است

شاید در آینده نزدیک بتوانید این هدست را به پی‌سی وصل کنید

مجتبی محمودی
نوشته شده توسط مجتبی محمودی | ۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۵:۳۴

اطلاعات به دست آمده از یک وب‌سایت سازمانی در کره جنوبی نشان می‌دهد شرکت سونی قصد ساخت و عرضه یک تبدیل برای هدست واقیت مجازی پلی استیشن وی آر 2 را دارد تا این گونه بتوان آن را به رایانه‌های شخصی وصل کرد.

اسفند سال گذشته بود که شرکت سونی در وبلاگ رسمی پلی استیشن، اعلام کرد قصد دارد در آینده پشتیبانی از رایانه‌های شخصی را به هدست واقعیت مجازی خود یعنی PlayStation VR2 اضافه کند. آن موقع سونی اعلام کرد این روند در فاز آزمایشی دارد. حال به نظر می‌رسد سونی وارد مرحله جدیدی از این کار شده است.

طبق اطلاعاتی که شرکت سونی در وب‌سایت رسمی آژانس تحقیقاتی رادیوی ملی در کشور کره جنوبی به ثبت رسانده است، این ناشر ژاپنی قصد ثبت مجوز برای یک آداپتر یا تبدیل برای پلی استیشن وی آر 2 را دارد. طبق جزئیاتی که می‌توانید در تصویر پایین ببینید، این تبدیل مخصوص رایانه‌های شخصی است.

چنین جزئیاتی نشان می‌دهد شرکت سونی احتمالا نتوانسته راه حل مستقیمی برای اتصال این هدست واقعیت مجازی به پی‌سی پیدا کند و این ارتباط از طریق یک تبدیل ممکن خواهد شد.

شرکت سونی قبلا گفته بود امیدوار است این پشتیبانی را تا پایان سال ۲۰۲۴ میلادی در دسترس قرار دهد. بنابراین هنوز می‌توان امیدوار بود که طی ماه‌های آینده شاهد در دسترس قرار گرفتن آن باشیم. این احتمال هم وجود دارد که طی یکی از رویدادهای آینده پلی استیشن در سال جاری، این اخبار به صورت رسمی تایید شود.

پس از اضافه شدن چنین قابلیتی، عناوین متعددی همچون Horizon: Call of the Mountain هم این امکان را دارند تا برای رایانه‌های شخصی منتشر شوند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی