ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

جزئیات جدیدی از بسته الحاقی بازی Elden Ring فاش شد

به واسطه پیش‌نمایش‌های منتشر شده

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۶ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

پیش‌نمایش‌های Shadow of the Erdtree، بسته الحاقی Elden Ring، سرانجام روز گذشته منتشر شدند و جزئیات مختلفی را در مورد چالش‌ها، طراحی هنری و موارد دیگر فاش کردند.

پست جدید وبلاگ پلی استیشن، فضای Land of Shadow را «باستانی و آسیب‌دیده» توصیف می‌کند. محیط آن دارای «یک سکونتگاه وسیع، یک قلعه وسیع و یک جنگل تاریک» است.

این وبلاگ همچنین اشاره می‌کند که DLC دارای «بیش از ۱۰ باس اصلی و تعدادی رئیس فرعی اضافی» خواهد بود. این‌ها عبارتند از Divine Beast Dancing Lion و Twin Moon Knight.

همچنین «حدود ۱۰۰ سلاح جدید» که بازیکنان می‌توانند پیدا کنند و همچنین مدل‌های جدید سلاح‌ها مانند هنرهای رزمی (Martial Arts) وجود خواهد داشت.

در نهایت، پیش‌نمایش پلی‌استیشن به سیستم Shadow Realm Blessing اشاره می‌کند که باف‌های قابل انباشتن را یکسان‌سازی گیم‌پلی بازی اضافه می‌کند.

با این حال، گزارش VGC ساعات ابتدایی بسته الحاقی را «بی رحمانه» توصیف می‌کند. به نظر می‌رسد که سیستم تازه، درجه سختی افزایش یافته DLC را متعادل می‌کند. VGC همچنین گفت «سه بیلد برای شروع وجود دارد».

PC Gamer در گزارش جدیدی اضافه می‌کند که بازیکنان می‌توانند برای Scadutree Fragments جستجو کنند تا سطح Scadutree Blessing خود را برای بالا بردن stats افزایش دهند.

فرام سافتور اخیرا تریلر داستانی جدیدی از Shadow of the Erdtree منتشر کرده بود، اگرچه پیش‌نمایش‌های جدید چیزهای بیشتری را مشخص کردند. این DLC سلاح‌ها، تجهیزات و موارد دیگر را اضافه می‌کند، از جمله منطقه کاملا جدید Land of Shadow.

Elden Ring همچنان در بین منتقدان و طرفداران به طور گسترده مورد تحسین قرار می گیرد و Shadow of the Erdtree یک بسته الحاقی مورد انتظار است. میازاکی پیش از این اعلام کرده بود که «اولین و آخرین بسته الحاقی» الدن رینگ خواهد بود.

Elden Ring's Shadow of the Erdtree در تاریخ ۲۱ ژوئن برای تمامی پلتفرم‌های موجود منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی
بازی باید سخت باشه؟
بازی ها باید سخت باشن یا آسون؟ | ویجی کست
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی