ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

شایعه: Dragon Age: Dreadwolf، با نام دیگری در شوکیس ایکس باکس حضور دارد

نزدیک به شش سال از زمانی که BioWare و EA برای اولین بار رسما تایید کردند که Dragon Age بعدی در حال توسعه است می گذرد و تا به امروز، ما هنوز چیزی از بازی ...

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

نزدیک به شش سال از زمانی که BioWare و EA برای اولین بار رسما تایید کردند که Dragon Age بعدی در حال توسعه است می گذرد و تا به امروز، ما هنوز چیزی از بازی ندیده‌ایم.

با این حال، اخیرا افشاگرها ادعا کرده‌اند که این بازی فانتزی قرار است امسال معرفی و منتشرشود، در حالی که EA قبلاً گفته بود که رونمایی از بازی برای تابستان امسال برنامه ریزی شده است. این موضوع باعث شده بود بسیاری بر این باور باشند که یکی از رویدادهای سامرگیم‌فست پیش رو می تواند مناسب رونمایی از بازی باشد.

Dragon Age

به گفته روزنامه‌نگار شناخته شده یعنی جف گراب، احتمالا بازی در هفته‌ی آینده معرفی خواهد شد. گراب در قسمت اخیر Kinda Funny Gamescast گفت که بازی بعدی Dragon Age قرار است در نمایشگاه Xbox Games Showcase در تاریخ ۱۰ ژوئن رونمایی شود، جمله‌ای که او در توییتر آن را تکرار کرد. با این حال، طبق گفته گراب، اگرچه قسمت جدیدی از این سری بازی وجود خواهد داشت، اما احتمالا نام آن Dragon Age: Dreadwolf نخواهد بود.

حال مشخص نیست که منظور از این حرف، وجود نداشتن اثری به همین نام است و بازی تغییر نام داده یا این که شاهد انتشار بازی دیگری از سری در طول این مراسم خواهیم بود که اثری مجزا از Dreadwolf به شمار می‌رود.

مطلب پیشنهادی
شاید باورتان نشود ولی زاویه دید به اندازه بازیکنان مهم است!
بهترین تنظیمات دوربین FC 24
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی