ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

گران‌ترین اسکین تاریخ بازی Counter-Strike به فروش رسید

بازار ایتم‌های کانتر استرایک روز به روز بزرگ‌تر می‌شود و رکورد جدید در آن ثبت شده است

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۳:۰۰

یک اسکین کمیاب در بازی Counter-Strike با قیمت بیش از ۱ میلیون دلار به فروش رسید و به عنوان گران‌ترین آیتم تاریخ این بازی شناخته شد.

اسکین AK-47 Blue Gem از نوع StatTrak Factory New با الگوی 661 برای بیش از یک دهه به صورت مخفیانه در دست یک کلکسیونر قرار داشت و حالا به صورت عمومی فروخته شده است. اسکین منحصر به فرد AK-47 Blue Gem در ژانویه 2024 در بازی Counter-Strike کشف شده بود.

در سال 2022، یک نسخه کمیاب‌تر از این اسکین با قیمت 400,000 دلار فروخته شد که تا آن زمان رکورد گران‌ترین آیتم در تاریخ بازی کانتر استرایک را داشت. این خبر توسط Jake Lucky در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و تصاویری نیز از این اسلحه را با طرفداران و علاقه‌مندان به اشتراک گذاشت:

گران‌ترین اسکین تاریخ بازی Counter-Strike

در سال گذشته، یک کاربر دیگر یک چاقوی نادر Karambit Blue Gem را با قیمت 150,000 دلار پیدا کرده بود. در گذشته یک کلکسیونر چینی یک اسکین نادر دیگر از اسلحه AK-47 را با قیمت 160,000 دلار خریداری کرده بود. بسیاری از اسکین‌ها کانتر استرایک به عنوان NFTهای اصلی شناخته می‌شوند، اما جالب است که ارزش این آیتم‌های تزیینی از ارزش محبوب‌ترین NFTها هم بیشتر است.

این خبر نشان می‌دهد که بازار آیتم در دنیای بازی‌های ویدیویی همچنان در حال رشد است و می‌تواند ارزش بالایی برای کلکسیونرها و بازیکنان حرفه‌ای داشته باشد.

مطلب پیشنهادی
معرفی ۱۰ قاتل سریالی!
۱۰ سلاح برتر کالاف دیوتی موبایل
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی