ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

تریلر داستانی Unknown 9: Awakening منتشر شد

هم‌اکنون می‌توانید در ویش لیست قرار دهید

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۰۱:۵۵

یک تریلر داستانی کاملا جدید در طول مراسم Summer Game Fest از بازی Unknown 9: Awakening منتشر شد. در این بازی خیره‌کننده که دارای عناصر ماورائی و جادویی با داستانی در قلمروهای مختلف است، Anya Chalotra (از سریال The Witcher) در نقش قهرمان داستان بازی می‌کند.

در تریلر جدید، نگاهی جدید به روایتی داریم که داستان را در Unknown 9: Awakening به جلو می‌برد. این تنها بخشی از یک جهان کامل است که از یک بازی، یک کمیک بوک، یک پادکست فیلم‌نامه‌ای و یک سه‌گانه رمان تشکیل شده است.

Unknown 9: Awakening بخش مبتنی بر بازی از دنیای چندرسانه ای این اثر است و در پاییز امسال برای Xbox Series X|S، Xbox One، PlayStation 4، PlayStation 5 و PC عرضه خواهد شد.

بازیکنان کنترل شخصیت Haroona را بر عهده می‌گیرند که دارای توانایی‌های قدرتمندی است که به Fold گره خورده است. از جمله توانایی‌های او می‌توان به مانعی که گلوله‌ها را متوقف می‌کند یا جهش به سمت دشمنان و کنترل ‌آن‌ها، اشاره کرد.

هارونا به دنبال گرفتن انتقام پس از یک فقدان بزرگ در زندگی است، اما به سرعت سفر او به یک ماجراجویی جهانی و کشف دانش پنهان، تبدیل می‌شود. او در نهایت با Ascendants به رهبری Vincent Lichter مبارزه خواهد کرد و با استفاده از Fold جلوی آن‌ها را می‌گیرد.

بازی Unknown 9: Awakening که توسط بندای نامکو منتشر می‌شود، دروازه‌ای به دنیای روایی بزرگ‌تر ناشناس ۹ است، جهانی که مجموعه‌ای از داستان‌های به هم پیوسته را در بر می‌گیرد و در قالب‌های رسانه‌های مختلف بیان می‌شود.

مطلب پیشنهادی
با این نکات دشمنان خود را نابود کنید!
راهنما بازی The Finals: نکاتی که باید بدانید
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی