ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

STALKER 2
اخبار و گزارش‌ها

تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی STALKER 2 منتشر شد

پیش از انتشار قریب الوقوع بازی STALKER 2: Heart of Chornobyl، استودیو GSC Game World تریلر جدیدی را منتشر کرده که در شوکیس Xbox Games پخش شد. جدا از اطلاعات و جزئیات کوچک در قالب ...

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۸

پیش از انتشار قریب الوقوع بازی STALKER 2: Heart of Chornobyl، استودیو GSC Game World تریلر جدیدی را منتشر کرده که در شوکیس Xbox Games پخش شد.

جدا از اطلاعات و جزئیات کوچک در قالب ویدئو و اسکرین‌شات، از زمانی که بازی در سال ۲۰۲۳ به تعویق افتاد و به سال ۲۰۲۴ منتقل شد، چیز زیادی از STALKER 2 ندیده بودیم. به دنبال برخی اطلاعات فاش شده، طرفداران نگران پایداری پروژه شدند، اما این آخرین تریلر به آرامش ذهن کمک می‌کند.

در طول شوکیس ایکس باکس، GSC Game World یک تریلر زیبای جدید را برای طرفداران منتشر کرد تا چشم انتظار عرضه بمانند. نگاهی جدید به دنیای زنده و نفس‌گیر چرنوبیل داشتیم و GSC نگاهی اجمالی در پشت پرده توسعه از ظاهر محصول نهایی در سپتامبر ارائه می‌دهد.

بازی STALKER 2 بیش از یک دهه است که در دست ساخت است و برخی موقعیت‌های سخت بارها و بارها توسعه بازی را عقب می‌اندازند. چندی پیش تیم GSC Game World در طول تهاجم روسیه به اوکراین ریشه‌کن شد، اما آن‌ها در عزم خود برای عرضه این بازی به بازار جهانی ثابت قدم مانده‌اند.

اخیرا این تیم حتی یک نسخه کالکترز خیره‌کننده از STALKER 2 را معرفی کرد که باعث شگفتی طرفداران فداکار در سراسر جهان شده است.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl شخصیت اصلی جدیدی را به طرفداران معرفی خواهد کرد. در این بازی شاهد هسته اصلی گیم‌پلی نسخه قبلی در یک دنیای جهان باز خواهیم بود. این بازی کاملا حس استاکر را منتقل می‌کند و اتمسفر، سبک هاردکور و محیط‌ خشن و غیردوستانه آن همگی آماده هستند.

 STALKER 2: Heart of Chornobyl در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۵ شهریور) برای پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و احتمالا با چند هفته تاخیر برای پلی استیشن ۵ منتشر می‌شود. 

مطلب پیشنهادی
چه خبر از منجی ایکس باکس؟
استارفیلد تونست ایکس باکس رو نجات بده؟ | ویجی کست
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی