ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فرح در ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time کامل‌تر شده است

داستان اصلی پرنس آو پرشیا قرار نیست تغییر کند

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۸:۰۰

ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time در سال 2020 معرفی شد، ولی روند توسعه پر از فراز و نشیب را طی کرده و حالا قرار در سال ۲۰۲۶ منتشر شود.

انتقادات شدید طرفداران، باعث شد که این پروژه در سال 2022 به Ubisoft Montreal سپرده شد تا با تیمی جدید و منابع بیشتر، بازسازی جاه‌طلبانه‌تری از این بازی کلاسیک محبوب شاهزاده ایرانی را توسعه دهد.اکنون در مصاحبه‌ای که توسط یوبی‌سافت منتشر شده، کارگردانان بازی به جزئیات جدیدی درباره ریمیک بازی Prince of Persia: The Sands of Time اشاره کرده است.

مهم‌ترین تغییر داستانی، نقش بزرگ‌تر و پررنگ‌تر فرح است. مایکل مک‌اینتایر، کارگردان بازی، توضیح داد که نمی‌خواهند داستان متفاوتی را روایت کنند، چون داستانی که نسخه اصلی پرنس آو پرشیا داشتیم بسیار زیبا بود. با این وجود یوبیسافت مونترال می‌خواهد با افزودن تعاملات یبیشتر بین فرح و شاهزاده، رابطه آن‌ها را عمیق‌تر کند.

بازی Prince of Persia: The Sands of Time

بیو جید آدام گرنجر، کارگردان خلاق ریمیک شاهزاده ایرانی، نیز افزود که بازسازی فرح با عمق و قدرت بیشتر، یکی از اهداف اصلی تیم توسعه بوده است. او گفت:

ما می‌خواهیم فرح را به عنوان یک شخصیت بزرگ‌تر و کامل‌تر معرفی کنیم. او تنها یک هم‌راه نیست؛ او یک شخصیت با پیشینه، خواسته‌ها و نیازهای خودش است. هرچند که فرح قابل بازی نیست، اما نقش او بسیار مهم و مؤثر خواهد بود.

Prince of Persia: The Sands of Time قرار است در سال 2026 برای پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ منتشر شود.

مطلب پیشنهادی
تماشا کنید!
داستان کامل بازی Prince of Persia: The Lost Crown
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی