ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

THQ Nordic
اخبار و گزارش‌ها

THQ Nordic دو بازی معرفی نشده را به Gamescom خواهد آورد

تمام بازی‌ها در نمایشگاه قابل بازی خواهند بود

محمدرضا نوروزی
نوشته شده توسط محمدرضا نوروزی | ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۱۱

از رویداد‌های تابستانی ویدیوگیم یک هفته‌ای می‌گذرد که به این معنی است که رویداد بزرگ بعدی که صنعت منتظر آن خواهد بود Gamescom در ماه آگوست است. اگرچه تا گیمزکام هنوز چند ماه دیگر باقی مانده، با این وجود، جزئیات بسیاری از این مراسم در حال انتشار است.

به عنوان مثال، THQ Nordic از برنامه های خود برای این رویداد پرده برداری کرده است. این شرکت تایید کرده است که پنج بازی را برای Gamescom خواهد آورد که دو مورد از آنها در حال حاضر معرفی نشده است. یکی از آن ها عنوان یک کلمه ای با شش حرف دارد، در حالی که دیگری دارای عنوانی پنج کلمه ای با ۲۳ حرف است. سه بازی دیگر عبارتند از Disney Epic Mickey: Rebrushed، Titan Quest 2 و Gothic Remake. هر پنج بازی در غرفه THQ Nordic قابل بازی خواهند بود.

گیمزکام ۲۰۲۱

نمایشگاه دیجیتال THQ Nordic نیز برای ۲ آگوست تنظیم شده است، جایی که این شرکت می گوید این دو عنوان معرفی نشده را معرفی خواهد کرد. در همین حال، Gamescom برای ۲۱ تا ۲۵ آگوست تعیین شده است.

در گیمزکام امسال نینتندو حضور نخواهد داشت، اگرچه یوبی‌سافت تایید کرده است که حضور خواهد داشت. Leaks ادعا کرده است که مایکروسافت همچنین نمایش‌هایی از آثار فرست پارتی خود برای این نمایشگاه در نظر گرفته است.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی