ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

فایل‌های DLC کنسل شده Cyberpunk 2077 لو رفت

بسته الحاقی حول قمر ماه

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

Cyberpunk 2077 را احتمالا می‌توان به‌عنوان بازی «از فرش به عرش» رسیدن در نظر گرفت. در سال ۲۰۲۰ با استقبال ضعیفی روبرو شد، باگ‌های بسیار زیادی داشت و از نظر طرفداران در پایین‌ترین حد ممکن بود. این یک شوک مطلق برای CDPR بود، اما در نهایت اوضاع تغییر پیدا کرد و زمانی که اولین و تنها بسته الحاقی بازی منتشر شد، به عنوان یکی از بهترین آثار جهان باز شناخته می‌شد.

اخیرا شواهدی در فضای آنلاین از یک DLC لغو شده در قمر ماه منتشر شده که اطلاعات زیادی در مورد جهان سایبرپانک دارد. در مجموعه‌ای از تصاویر می‌توانیم کانسپت آرت‌ها، طرح‌های اولیه، مخازن فایل‌ها و برخی داده‌های مبتنی بر نقشه را ببینیم که ممکن است اولین اکسپنشن خارج از نقشه برای Cyberpunk 2077 باشد.

تصاویری که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده، به کشف یک اکسپنشن مبتنی بر ماه برای Cyberpunk 2077 می‌پردازند. در دنیای بازی، قمر ماه مستعمره شده و شهرهایی بر روی ماهواره‌های صخره‌ای ساخته شده‌اند. از آن برای منابع استفاده می‌شود و یک نقطه کلیدی برای شرکت‌هایی است که به طور موثر زمین را در زمان داستان Cyberpunk 2077 اداره می‌کنند.

طبق گزارش‌ها، جمعیت آن حدود ۵۸ هزار نفر است و می‌توانست به عنوان پایگاه عملیات دومین بسته الحاقی عمل کند. در مجموعه تصاویر، نگاهی به مخازن فایل‌ها، نقشه تقریبی مکان پیشنهادی ماه و عکس‌هایی از تصاویر مفهومی اولیه و ست‌پیس‌ها داریم.

آنطور که پیداشت CDPR در ابتدا قصد داشت ماه را به عنوان یک مکان برجسته در بازی اصلی قرار دهد، اما متوجه شد که یک هدف بسیار بلندپروازانه است، بنابراین این محتوا را حذف کردند و در عوض تصمیم گرفتند از آن برای DLC استفاده کنند که در نهایت هرگز ظاهر نشد.

متاسفانه توسعه Cyberpunk 2077 رسما به پایان رسیده، بنابراین هیچ شانسی وجود ندارد که این بسته الحاقی به طور رسمی به بازی اضافه شود.

مطلب پیشنهادی
الهام‌بخش، دنباله یا پیش‌درآمد؟
آیا بازی‌ها و رمان‌های ویچر به هم مرتبط هستند؟
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی