ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Wonder Woman
اخبار و گزارش‌ها

کانسپت آرت‌های بازی Wonder Woman لیک شدند

به همراه فاش شدن جزئیات داستان

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

جزئیات مربوط به بازی ویدیویی Wonder Woman ساخته استودیو Monolith از زمان معرفی آن در سال ۲۰۲۱ تاکنون بسیار کم بوده است. ترس از تبدیل شدن آن به یک بازی لایو سرویس وجود داشت، اگرچه برادران وارنر این شایعه را رد کرد. اخیرا گرگ میلر ادعا کرد روند ساخت بازی خوب پیش نمی‌رود.

شب گذشته، کانسپت آرت‌ها، جزئیات داستان و مکانیک بازی در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد. این جزئیات ظاهرا از یک نظرسنجی بازاریابی برادران وارنر آمده، اگرچه هنوز چیزی تایید نشده است.

Wonder Woman

فراتر از هنر مفهومی، یک خلاصه داستان بالقوه نیز لیک شد. در آن، Wonder Woman به عنوان یک بازی اکشن ماجراجویی تک نفره توصیف می‌شود، جایی که Circe، یک جادوگر قدرتمند، با ارتشی از موجودات، از جمله گورگون‌ها، به سرزمین واندر وومن یعنی Themyscira حمله کرده است.

Wonder Woman باید به خانه بازگردد تا از زادگاهش دفاع کند و همچنین رابطه خود با مادرش، ملکه Hippolyta و همچنین سایر آمازونی‌هایی که از تصمیم دیانا برای ترک جزیره ناراحت شده بودند را بهبود ببخشد.

Wonder Woman

علاوه بر این، در خلاصه داستان ادعا شده می‌گوید: «شما با شخصیت‌های نمادین DC و همچنین گروهی منحصربه‌فرد از متحدان و دشمنان رویه‌ای مواجه خواهید شد». آن دسته از متحدان و دشمنان رویه‌ای در استفاده از سیستم Nemesis در بازی نقش خواهند داشت.

در نهایت، نظرسنجی بازاریابی، عناصر بالقوه بازی Wonder Woman را نیز مشخص کرد. از جمله آن‌ها می‌توان به قدرت پرواز برای جابجایی در جهان باز و همچنین «پرتاب نیم تاج» و «انحراف گلوله با مهاربند» است. همچنین به Lasso of Truth و همینطور توانایی های تیر و کمان اشاره شده است. در جای دیگر، Medusa و Cheetah علاوه بر Circe، به عنوان شرور ذکر شده‌اند.

Wonder Woman

در حالی که تأیید صحت این نظرسنجی غیرممکن است، بسیاری از اطلاعات با آنچه در طول سال‌ها شایعه شدند، مطابقت دارد. به عنوان مثال، خلاصه داستان به متحدان و دشمنان رویه‌ای اشاره می‌کند که با یک آگهی شغلی در سال ۲۰۲۲ مطابقت دارند. آن فهرست به ایجاد داستان‌های تولید شده رویه‌ای اشاره داشت.

با توجه به اینکه Summer Game Fest آمد و رفت، به نظر می‌رسد Wonder Woman فرصت نمایش خود را از دست داده است. گفتنی است، Gamescom در راه است و همیشه می‌تواند به The Game Awards بازگردد. باید امیدوار باشیم لیک‌های جدید به این معنی باشد که بازی هنوز وجود دارد و در وضعیت خوبی قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
جنون برای دو نفر
بررسی جزئیاتی از تریلر فیلم Joker: Folie à Deux
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی