ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

بازی The Legend of Zelda Echoes of Wisdom معرفی شد

عنوانی که برای پرنسس زلدا شخصیت اصلی آن است

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۹:۱۰

نینتندو بازی جدید از سری لجند آو زلدا به نام The Legend of Zelda Echoes of Wisdom معرفی کرده که بالاخره به بازیکنان اجازه می‌دهد که نقش پرنسس زلدا را بر عهده بگیرند. 

در بازی The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom، زلدا دارای قابلیت جدیدی به نام «اکو» است که به او اجازه می‌دهد اشیا و دشمنان را کپی کند. در این بازی، زلدا به جای استفاده از شمشیر، با یک پری مرموز به نام تری آشنا می‌شود که به او یک وسیله به نام تری راد می‌دهد.

این وسیله به زلدا اجازه می‌دهد تا اشیا و موجودات دنیای بازی را کپی کند و از آن‌ها در مبارزات و حل معماها استفاده کند. این بازی قرار است در تاریخ ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) برای نینتندو سوییچ به بازار عرضه شود. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom را در زیر تماشا کنید:

ویژگی اکو به نوعی گسترشی از قابلیت فیوزینگ در بازی Tears of the Kingdom به حساب می‌آید، اما این بار از دید بالا به پایین ارائه می‌شود که یادآور استایل هنری بازسازی بازی Link's Awakening است.اگرچه زلدا در بازی‌های Hyrule Warriors قابل بازی بود، این اولین بار است که یک بازی مستقل برای این شخصیت محبوب ارائه می‌شود.

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom در تاریخ ۲۶ سپتامبر (۵ مهر) برای نینتندو سوییچ به بازار عرضه شود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی