ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

فرام سافتور
اخبار و گزارش‌ها

فرام سافتور ممکن است برای بازی‌های آینده حالت کوآپ کامل را در نظر بگیرد

هیدتاکا میازاکی اذعان کرد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

صنعت بازی همواره از بازی‌های چند نفره چند نفره حمایت کرده، زیرا حضور افراد بیشتر برای به اشتراک گذاشتن تجربه همیشه بهتر است. با این حال، فرام سافتور (FromSoftware) همیشه تجربه‌های انفرادی با ویژگی‌های محدود چند نفره را در اولویت قرار داده که متاسفانه باعث شده بازیکنان نتوانند به طور کامل با دوستان خود در بازی غرق شوند. اکنون به نظر می‌رسد که این شرایط ممکن است موقتی باشد.

در مصاحبه اخیر با PC Gamer، رئیس فرام سافتور، Hidetaka Miyazaki به پتانسیل یک تجربه Co-op یکپارچه در بازی‌های آینده اشاره کرد. میازاکی بیان کرد که یک تجربه همکاری یکپارچه «مطمئنا چیزی نیست که ما فعالانه با آن مخالفت کنیم یا بخواهیم آن را کم اهمیت جلوه دهیم، اینکه بخواهید کل بازی را با هم پشت سر بگذارید».

میازاکی اضافه کرد:

این بدان معنا نیست که ما راه‌های دیگری را در نظر نخواهیم گرفت، مثل اینکه شما و دوستتان، از ابتدا تا انتها، یک همکاری کامل انجام دادید – ما چنین ایده‌هایی را در بازی‌های آینده‌مان در نظر خواهیم گرفت.

فرام سافتور

این استقبال نسبت به ایده‌های جدید، نشانه امیدوار کننده‌ای برای آینده بازی‌های FromSoftware است. به علاوه این بیانیه مطمئنا هیجان زیادی را در میان طرفداران فرام سافتور برانگیخته تا در کنار یکدیگر بازی‌های استودیو مورد علاقه خود را تجربه کنند.

Elden Ring یا هر سری بازی دیگری از FromSoftware، ممکن است با یک تجربه کامل co-op متحول شود. هیجان داشتن یک دوست در کنار خود در هنگام رویارویی با ترسناک‌ترین و خطرناک‌ترین باس‌ها را تصور کنید. پتانسیل افزایش چالش و دوستی واقعا هیجان‌انگیز است و باید منتظر بمانیم تا ببینیم استودیو چگونه می‌تواند این ویژگی را در بازی‌های آینده خود بگنجاند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی