ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

Elden Ring
اخبار و گزارش‌ها

نسخه ۱.۱۲ بازی Elden Ring گزینه‌ای برای احضار Torrent در نبرد نهایی اضافه کرد

به همراه چندین ویژگی جالب جدید دیگر

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ | ۲۲:۰۰

با انتشار قریب الوقوع Elden Ring: Shadow of the Erdtree در سراسر جهان، استودیو فرام سافتور به تازگی پچ نوت‌های نسخه ۱.۱۲ منتشر کرده است.

برای بازی پایه، پنج مدل موی جدید اضافه می‌کند، Summoning Pools فعال را به نیو گیم پلاس می‌آورد و یک تب جدید برای آیتم‌های اخیر برای مرتب‌سازی بهتر بین لوت‌های جدید اضافه می‌کند.

با این حال، برخی از ویژگی‌های نسبتا جالب جدید نیز در این پچ وجود دارد. از زبان عربی پشتیبانی می‌شود و آیتم‌های مصرفی دست‌ساز که در مبارزات Colosseum استفاده می‌شوند، پس از مبارزات دوباره پر می‌شوند.

شاید بهترین تغییر جدید، گزینه احضار Torrent، اسب خیالی شما، در طول نبرد نهایی بازی با Elden Beast باشد. اگرچه ممکن است در حال حاضر با لانچ قریب الوقوع DLC، تفاوتی ایجاد نکند، اما یک ویژگی QoL بسیار خوب است.

Elden Ring

سایر تغییرات کیفیت زندگی عبارتند از Ashes of War Skills که نشان‌دهنده مقدار FP مصرف‌شده هنگام استفاده در inventory شما است و زمان کمتری برای لغو کردن gestures با رول کردن استفاده می‌شود. همچنین رفع اشکالات مختلف، بهبود ثبات بخش چند نفره تحت شرایط خاص و غیره وجود دارد.

Elden Ring برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC در دسترس قرار دارد. فردا نیز بسته الحاقی مورد انتظار Shadow of the Erdtree منتشر می‌شود که با امتیاز ۹۵ تبدیل به بهترین DLC تاریخ شده است.

مطلب پیشنهادی
باس فایتی که خون شما را ذره ذره مصرف می‌کند
چطور Mohg را در Elden Ring شکست دهیم؟
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی