ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

هیدتاکا میازاکی ۹۵٪ زمان خود را صرف ساخت بازی‌ها می‌کند

فرار بزرگ از کارهای مدیریتی

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۳ تیر ۱۴۰۳ | ۱۹:۰۱

همانطور که می‌دانید هیدتاکا میازاکی رئیس FromSoftware است ولی با وجود مقام اجرایی‌ خود در استودیو، همچنان بیشتر وقتش را صرف کارگردانی بازی‌ها می‌کند. 

هیدتاکا میازاکی به تازگی مصاحبه‌ای با The Guardian داشته و بیان کرد که حرفه مدیریتی و اجرایی، علاقه اصلی او نیست. از طرف دیگر او از کمک به رشد و پرورش کارگردانان جوان که شرکت را به مرحله بعدی هدایت می‌کنند، لذت می‌برد. میازاکی علاقه‌ای ندارد که تمام روز در دفتر مدیریت بنشیند. 

من واقعا وارد کار می‌شوم و با دیگران بازی‌ها را می‌سازم و امیدوارم از طریق این فرآیند، روش کار خود را به نسل‌های مختلفی از استعدادها منتقل کنم.

هیدتاکا میازاکی

تقریباً 10 سال است میازاکی به مقام ریاست استودیو ارتقا پیدا کرده، اما به گفته خودش، حدود 95٪ از وقت خود را صرف ساخت و کارگردانی بازی‌ها می‌کند. با استفاده از این نسبت، می‌توان گفت که او در واقع فقط حدود شش ماه به عنوان مدیر اجرایی کار کرده و ۱۱ سال و شش ماه باقی مانده را بازی ساخته است.

میازاکی ابتدا با کارگردانی بازی Demon's Souls به شهرت رسید و می‌توان او را پدر ژانر سولزلایک دانست. از دیگر آثار معروف و شناخته شده این کارگردان می‌توان به فرانچایز دارک سولز، بلادبورن، سکیرو و الدن رینگ اشاره کرد. 

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی