ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

الدن رینگ چه تاثیری روی بازی‌‌های بعدی FromSoftware خواهد داشت؟

بازیکنان آزادی عمل بیشتری خواهند داشت ولی هیچ چیز آسان‌تر نمی‌شود

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۳ تیر ۱۴۰۳ | ۲۰:۰۰

استودیو FromSoftware هنوز آماده نیست درباره پروژه بعدی‌اش صحبت کند، اما سوال اصلی این است که الدن رینگ چه تاثیری روی این پروژه‌ها خواهد داشت؟

فرام سافتور قصد دارد برای بازی‌های بعدی خود ترکیبی از آزادی الدن رینگ و سختی را حفظ کند. این استودیو با بازی‌هایی مانند Demon's Souls، دارک سولز، Sekiro و Bloodborne به شهرت رسید، ولی Elden Ring با فروش ۲۵ میلیون نسخه‌ای خود باعث شد که فرام سافتور به یکی از موفق‌ترین توسعه دهندگان جهان تبدیل شود.

Elden Ring جهان باز بسیار بزرگی دارد که که فرمول سختی ژانر سولز لایک را می‌تواند کمی کاه دهد. به جای تکرار مداوم مرگ‌های مشابه، بازیکنان در Elden Ring می‌توانند مسیر خود را تغییر دهند، چالش‌های متفاوت را جستجو کنند و سپس قوی‌تر بازگردند.

الدن رینگ

هیدتاکا میازاکی، کارگردان FromSoftware، در مصاحبه‌ای با CNET گفت که آن‌ها در فرام سافتور همیشه به بازی‌ها و تجربیات با سختی بالا علاقه دارند، اما این موضوع به خودی خود بخش بزرگی از مخاطبان را دور می‌کند. در حالی که Elden Ring موفق شد دایره وسیع‌تری از بازیکنان را جذب کند و در عین حال آن منحنی یادگیری سخت را هم حفظ کند.

میازاکی ادامه داد که جهان باز به تنهایی دلیل موفقیت نیست، بلکه "درجه آزادی و میزان آزادی که به بازیکنان می‌دهیم" باعث توازن یا کاهش منحنی سختی می‌شود. ترکیب آزادی و سختی یک نکته مهم در پروژه‌های آینده FromSoftware خواهد بود.

مطلب پیشنهادی
اگر دارک سولز ۴ ساخته می‌شد
بررسی بازی Lords of the Fallen
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی