ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

امتیاز Elden Ring Shadow of the Erdtree در استیم به حالت Mixed درآمد

به دلیل مشکلات عملکرد و سختی بیش از حد DLC

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

Shadow of the Erdtree، تنها بسته الحاقی بازی Elden Ring با نظرات ضد و نقیض کاربران در استیم مواجه شد. بر اساس گزارش استیم، در زمان نگارش این خبر، از ۳۱,۹۲۱ نقد منتشر شده برای DLC، تنها ۶۴ درصد از آن رضایت دارند.

در حالی که برخی از نظرات کاربران، به نحوه عملکرد متناقض بازی بر روی سیستم خود اشاره می‌کنند که از زمان انتشار اولیه برای برخی رایانه‌های شخصی مشکل‌ساز بوده، بخش قابل توجهی از نظرات به سختی بازی اشاره می‌کنند.

در حالی که بازی‌های FromSoftware همیشه به سختی بالا شناخته شده‌اند، تعدادی از کاربران ادعا می‌کنند که Shadow of the Erdtree به طور قابل‌توجهی سخت‌تر از بازی اصلی است.

Elden Ring

همانطور که انتظار می‌رفت، Shadow of the Erdtree دارای باس‌های فوق‌العاده سرسختی است، اما همچنین شامل یک سیستم leveling جدید است که برخی از بازیکنان ادعا می‌کنند همان دلیلی است که برخی از بازیکنان اکسپنشن Elden Ring را دشوار می‌بینند.

در حالی که سیستم سنتی هنوز پابرجاست، یک سیستم تراز جدید مبتنی بر آیتم‌های درون بازی تحت عنوان Scadutree Fragment که در سراسر جهان DLC یافت می‌شود، به مراتب بیشتر به سختی Shadow of the Erdtree مرتبط است.

تعادل در DLC به این صورت انجام می‌شود، به طوری که حتی کاراکترهایی که به شدت لول بالایی دارند، اگر Scadutree Fragment کافی را جمع‌آوری نکرده باشند (آیتم افزایش قدرت بازیکن) با چالش مواجه می‌شوند.

هیدتاکا میازاکی، رئیس فرام سافتور و کارگردان بازی در مصاحبه اخیر خود گفته بود که کاهش درجه سختی Elden Ring باعث از بین رفتن آن خواهد شد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی