ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

استریمر Elden Ring با کنترلر ذهن، Shadow of the Erdtree را بازی می‌کند

تاکنون دو باس اصلی را نیز شکست داده

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۴ تیر ۱۴۰۳ | ۱۲:۰۰

Shadow of the Erdtree بسته الحاقی جدید Elden Ring، واقعا دشوار است. اگر در حال حاضر در تلاش برای عبور از چند باس اول هستید، بهتر است بدانید همه بازیکنان درگیر آن هستند. اما در خبری جالب، یک استریمر توانسته با «ذهن» خود باس‌های DLC را شکست دهد.

با استفاده از دستگاهی که می‌تواند فعالیت مغز را به ورودی‌های بازی تبدیل کند، استریمر توییچ Perrikaryal توانست دو باس اصلی را در Shadow of the Erdtree شکست دهد. او همچنین از نرم‌افزار ردیابی چشم استفاده می‌کند تا بازی کردن را ممکن سازد و به سطح تمرکز مورد نیاز برای شکست دادن باس‌ها اضافه کند.

اگر شما متعجب شده‌اید که چگونه این کار ممکن است، پری ویدیویی در یوتیوب آپلود کرده که تنظیمات را توضیح می‌دهد. اساسا او یک کنترلر دارد که اجازه می‌دهد از الکتروانسفالوگرافی - یا EEG، نوار مغزی - در بازی‌ها استفاده کند.

Elden Ring

کنترلر به او اجازه می‌دهد وقتی به چیزهای مختلف فکر می‌کند (مانند فشار دادن یک مکعب یا چرخاندن یک بشقاب) فعالیت مغز خود را ثبت کند و سپس الگوی حاصل را به ورودی دکمه‌ای خاص اختصاص دهد. پری می‌گوید که با استفاده از نرم‌افزار ردیابی سر و چشم، توانسته بدون کنترلر سنتی بازی کند.

این اولین باری نیست که او مهارت‌های خود را در Elden Ring امتحان می‌کند. او قبلا باس نهایی بازی اصلی را با این «کنترلر ذهن» شکست داده بود و به نظر می‌رسد که می‌تواند همان شاهکار را در DLC انجام دهد.

در همین حال Shadow of the Erdtree به دلیل سختی با نقدهای منفی در استیم مواجه شده است. در زمان نگارش، امتیاز Mixed دارد و این بار برخی از طراحی باس‌ها شکایت داشتند. برخی دیگر از عملکرد DLC بر روی پلتفرم پی‌سی شکایت کرده‌اند، حتی زمانی که نتوانسته‌اند بازی اصلی را به خوبی اجرا کنند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی