ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

Forza Horizon 4 از فروشگاه‌های دیجیتال حذف خواهد شد

به دلیل مشکلات مربوط به مجوز

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۶ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

Playground Games اعلام کرده که Forza Horizon 4 در پایان سال میلادی به دلیل مشکلات مربوط به مجوز از لیست فروشگاه‌های دیجیتال در سراسر جهان حذف می‌شود.

در یک پست وبلاگ اخیر تأیید شد که این بازی از ۱۵ دسامبر ۲۰۲۴ آفلاین خواهد شد و هم بازی و هم هر محتوای اضافی برای خرید در فروشگاه‌های دیجیتال در ایکس باکس و رایانه شخصی در دسترس نباشد. از امروز، بسته‌های الحاقی Forza Horizon 4 از فهرست‌ها حف می‌شوند و بازی کامل تا چند ماه دیگر حذف می‌شود.

Playground Games و مایکروسافت تأیید کردند که تخفیف‌هایی در مجموعه Forza Horizon 4 ارائه می‌شود و بازی را قبل از اینکه در سال ۲۰۲۴ به طور اجتناب‌ناپذیر آفلاین شود، کمی مقرون به صرفه‌تر می‌کند. تاکید شد که بازیکنان موجود همچنان می‌توانند پس از ۱۵ دسامبر به بازی خود دسترسی داشته باشند، اما هیچ کاربر جدیدی نمی‌تواند با آن درگیر شود.

Forza Horizon 4

همچنین مشخص شد کاربرانی که بازی را از طریق سرویس گیم پس بازی کرده و DLC خریداری کرده‌اند، «یک توکن بازی» به عنوان غرامت دریافت خواهند کرد.

سپس گفته شد که سری نهایی بازی - Series 77 - از ۲۵ جولای شروع می‌شود و آخرین Festival Playlist را برای این بازی که در ۲۲ آگوست عرضه می‌شود، معرفی می‌کند. پس از آن، محتوای بیشتری اضافه نخواهد شد. منوی پلی‌لیست ناپدید می‌شود و تنها یک پلتفرم رویدادها تا ۱۵ دسامبر باقی می‌ماند.

Forza Horizon 4 در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و از آن زمان با Forza Horizon 5 جایگزین شده است که در سال ۲۰۲۱ با استقبال بسیار محبوبی روبرو شد.

مطلب پیشنهادی
پول‌های خود را در استارفیلد هوشمندانه خرج کنید!
آموزش دریافت سفینه‌های فضایی رایگان در استارفیلد
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی