ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

سی دی پراجکت می‌گوید دنباله‌ی Cyberpunk 2077 اصالتا آمریکایی خواهد بود

استودیوی جدید در بوستون به این معنا است

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۸ تیر ۱۴۰۳ | ۱۸:۰۰

سی‌دی پراجکت رد می‌گوید این واقعیت که استودیوی جدید بوستون در حال کار بر روی دنباله Cyberpunk 2077 است، به این معنی است که احتمالا بیشتر از قبل اصالتا آمریکایی خواهد بود.

توسعه دنباله با نام رمزی Project Orion بر عهده بازوی آمریکای شمالی CD Projekt Red است که استودیوهایی در بوستون و ونکوور دارد. در آخرین قسمت از پادکست AnsweRED استودیو، دان هرنبرگ، تهیه‌کننده اجرایی گفت مناسب است که دنباله‌ی آن در آمریکای شمالی ساخته شود.

او گفت:

من فکر می‌کنم سایبرپانک آشکارا یک داستان منحصر به فرد آمریکایی است. این بسیار شبیه انرژی پانک است و توسط یک آمریکایی نوشته شده است، بنابراین ساخت آن در آمریکا درست به نظر می‌رسد.

پس از آن Paweł Sasko، کارگردان بازی، مثالی از موقعیتی ارائه داد که در آن Cyberpunk 2077 به اندازه کافی آمریکایی احساس نمی‌داد. به گفته ساسکو، درب‌های فاضلاب بازی اول بیشتر شبیه آن‌هایی بودند که در بخش‌هایی از اروپا استفاده می‌شد، به جای اینکه مشابه موارد ایالات متحده باشد.

Cyberpunk 2077

یک پست [در Reddit] می‌گفت یک باگ غوطه‌ورکننده در Cyberpunk وجود دارد و باگ درباره این واقعیت بود که درب‌های فاضلاب، از آن درب‌هایی هستند که معمولا در اروپا در آلمان، برای پیاده‌رو استفاده می‌شود. آن‌ها درب‌هایی نیستند که معمولا در آمریکا در خیابان‌ها می‌بینید. این اساسا تفاوت‌ها را به شما نشان می‌دهد.

وقتی به آمریکا می‌روید، چیزهایی مانند شیر آتش نشانی وجود دارد، جایی که آن‌ها قرار می‌گیرند و چه شکلی هستند. چراغ‌های خیابان، موقعیت‌های آن‌ها، سطل‌های زباله، درست می‌گویم؟ جلوی خانه هستند، درست کنار خیابان. در لهستان، در اروپا، تقریبا در هیچ کجا آن‌ها را نمی‌بینید. تفاوت‌های ظریف زیادی وجود دارد.

اوایل سال میلادی جاری، CD Projekt Red اعلام کرد که تعدادی از توسعه‌دهندگان کهنه کار را برای کار بر روی دنباله Cyberpunk 2077 منصوب کرده است، از جمله دان هرنبرگ که قبلا به عنوان مدیر تولید در Amazon Games و Panic Button و مدیر محصول در بلیزارد فعالیت می‌کرد.

اعضای اصلی تیم سازنده Cyberpunk 2077 و بسته الحاقی Phantom Liberty نیز به آمریکای شمالی نقل مکان کردند تا در ادامه توسعه را هدایت کنند.

مطلب پیشنهادی
الهام‌بخش، دنباله یا پیش‌درآمد؟
آیا بازی‌ها و رمان‌های ویچر به هم مرتبط هستند؟
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی