ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

مشکلات پی‌سی Elden Ring ممکن است ناشی از نرم‌افزار ماوس باشد

فرام سافتور هشدار داد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۹ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

Shadow of the Erdtree با فروش بیش از ۵ میلیون نسخه در اولین روز عرضه، طوفانی در جهان به پا کرده است. با این حال، برخی از بازیکنان هنوز از بسته الحاقی Elden Ring شکایت دارند، مانند درجه سختی و مشکلات عملکرد در پی‌سی.

حالا اگر سختی برای شما مشکل‌ساز است، باید سعی کنید در بازی بهتر شوید اما اگر با Shadow of the Erdtree در رایانه شخصی خود با مشکلاتی مواجه هستید، ممکن است فرام سافتور راه‌حل هایی داشته باشد.

بسیاری از بازیکنان بی‌ثباتی نرخ فریم را در این اکسپنشن گزارش کرده‌اند، با افت تصادفی فریم که تجربه بازی آن‌ها را مختل می‌کند. اکانت کاربری FromSoftware Player Support در توییتر عامل مهمی را شناسایی کرده که به این مشکل کمک می‌کند.

آن‌ها فاش کرده‌اند که یک «برنامه مرتبط با کنترل ماوس» که در پس‌زمینه اجرا می‌شود، عامل بی‌ثباتی نرخ فریم رایانه‌های شخصی است. تیم پشتیبانی توصیه کرده که بازیکنان قبل از اجرای Shadow of the Erdtree این برنامه را ببندند تا عملکرد را بهبود بخشند.

Elden Ring

اکانت پشتیبانی FromSoftware به سایر مشکلات رایانه‌های شخصی نیز رسیدگی کرده است. آن‌ها همچنین یک اشکال را در نسخه پی‌سی مشاهده کرده‌اند که پیام «رفتار نامعتبر شناسایی شده است» را نشان می‌دهد. این پیام معمولاً زمانی ظاهر می‌شود که بازیکنان شروع به بازی کردن یا امتحان کردن حالت چند نفره می‌کنند.

اکانت پشتیبانی به بازیکنان توصیه کرده که Elden Ring را مجددا ریستارت کنند و اگر مشکلات همچنان ادامه داشت، باید یکپارچگی فایل‌های بازی خود را بررسی کنند. بی‌ثباتی ارتباطات نیز می‌تواند یکی از دلایل این مشکل باشد. مطمئن باشید اگر تقلب نمی‌کنید، وقتی در حالت چند نفره با این مشکل مواجه شوید، جریمه نخواهید شد.

در اخبار دیگر، اولین پچ بالانس Shadow of the Erdtree در حالی منتشر شد که یک استریمر تنها با استفاده از ذهن خود، باس‌های DLC را شکست می‌‌دهد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی