ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

کای سنات برای تمام کردن بسته الحاقی Elden Ring یک جایزه دریافت کرد

سازندگان بار دیگر این استریمر را غافلگیر کردند

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۰ تیر ۱۴۰۳ | ۱۰:۰۰

FromSoftware و Bandai Namco یک هدیه هیجان‌انگیز دیگر از کالای Elden Ring را برای Kai Cenat ارسال کرده‌اند، این بار یک ماکت در اندازه واقعی از کلاهخود Messmer به مناسبت تمام کردن بسته الحاقی Shadow of the Erdtree.

کای سنات ماه گذشته سفر دردناک خود را با الدن رینگ آغاز کرد، جایی که ۱۶۶ ساعت و ۱۷۰۱ مرگ طول کشید تا باس نهایی را شکست دهد. سپس هنگام عرضه Shadow of the Erdtree به سراغ آن رفت که چند روز پیش، پس از ۵۸ ساعت و یک جلسه درمانی به پایان رسید.

پیروزی‌های سنات بر Elden Ring شاهد دریافت جایزه‌های شگفت‌انگیزی از سوی بندای نامکو و فرام سافتور بوده است. پس از تمام کردن بازی اصلی، مجسمه‌ای به اندازه واقعی از Malenia برای او فرستاده شد و حالا پس از اتمام Shadow of the Erdtree موارد دیگری ارسال شده است.

Elden Ring

همانطور که کاربر توییتر Kmafiaupdates گفت، سنات در طول استریم، جعبه‌ای را نشان داد که توسط بندای نامکو و فرام سافتور فرستاده شده بود و حاوی مجموعه‌ای از اقلام بر اساس Shadow of the Erdtree بود.

جالب‌ترین چیزی که Cenat دریافت کرد، کپی در اندازه واقعی و پوشیدنی از کلاهخود Messmer است که یکی از باس‌های اصلی Shadow of the Erdtree است.

همچنین مجسمه‌ای از مزمر به سنات اهدا شد که نسخه کالکترز بسته الحاقی را نیز به همراه دارد. برخلاف مجسمه مالنیا در اندازه واقعی، کلاه و مجسمه مزمر را هر کسی می‌تواند بخرد، زیرا هر دو در فروشگاه Bandai Namco موجود هستند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی