ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

بازیگر آراگورن تنها در یک صورت در فیلم The Hunt for Gollum بازی خواهد کرد
اخبار و گزارش‌ها

بازیگر آراگورن تنها در یک صورت در فیلم The Hunt for Gollum بازی خواهد کرد

آیا این فیلم کیفیت کافی را خواهد داشت؟

مجتبی محمودی
نوشته شده توسط مجتبی محمودی | ۱۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۷:۳۲

ویگو مورتنسن بازیگر نقش آراگورن در فیلم‌های ارباب حلقه‌ها در مصاحبه‌ای گفت به یک شرط حاضر می‌شود در فیلم سینمایی The Hunt for Gollum حضور یابد.

فیلم سینمایی The Hunt for Gollum جدیدترین اثر بر مبنای فرنچایز ارباب حلقه‌ها یا به طور کامل‌تر «سرزمین میانه» است که اردیبهشت امسال شاهد رونمایی از آن بودیم. این فیلم پیش‌درآمدی بر داستان ارباب حلقه‌ها خواهد بود و روی شخصیت «گالوم» با بازی اندی سرکیس تمرکز خواهد داشت.

هنوز معلوم نیست چه شخصیت‌های آشنایی از ارباب حلقه‌ها در این فیلم حضور خواهند داشت. قبلا «ایان مک‌کلن» بازیگر گندالف تمایل خود را به حضور در آن نشان داده بود. حالا نوبت به ویگو مورتنسن بازیگر نقش آراگورن رسیده است تا نظر خود را اعلام کند.

مورتنسن در مصاحبه با هالیوود ریپورتر در پاسخ به این سوال که آیا روزی او را دوباره در یک فیلم جدید از ارباب حلقه‌ها خواهیم دید یا نه گفت:

من فیلمنامه‌ای نخوانده‌ام، بنابراین نمی‌دانم. فیلمنامه مهم‌ترین چیز برای من است، مگر ورشکسته باشم، هیچ پولی نداشته باشم و شانس بیاورم تا کاری پیدا کنم. بنابراین بستگی دارد.

طبق گفته‌های مورتنسن می‌توان نتیجه گرفت اگر فیلمنامه The Hunt for Gollum به اندازه کافی خوب باشد، احتمال دارد مورتنسن را دوباره در قامت آراگورن، وارت پادشاهی آراگورن ببینیم.

هنوز مشخص نیست داستان این فیلم روی چه بازه‌ای از زندگی گالوم تمرکز خواهد داشت، اما شاید سازندگان سراغ اتفاقاتی بروند که شخصیت‌های مهمی چون گندالف و آراگورن هم در آن دخیل هستند. بنابراین می‌توان به بازگشت بازیگران این شخصیت‌های به‌یادماندنی امیدوار بود.

فیلم سینمایی The Hunt for Gollum توسط اندی سرکیس کارگردانی خواهد شد و او باری دیگر نقش شخصیت گالوم را به عهده خواهد گرفت. مثلث طلایی «پیتر جکسون»، «فرن والش» و «فیلیپا بوینز» که خالقان اصلی سه‌گانه سینمایی ارباب حلقه‌ها بودند، تهیه‌کنندگان این فیلم هستند و روی تمام مراحل آن نظارت خواهند داشت.

مطلب پیشنهادی
از جکی چان بدلکار تا ارتش یک نفره شوارتزنگر
۱۰ فیلم اکشن قدیمی با قهرمانان مورد علاقه پدرها
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی