خلاصه اتفاقات Breaking Bad از زبان آرون پال با زیرنویس فارسی

هر آنچه قبل از تماشای El Camino: A Breaking Bad Movie باید بدانید

2

آرون پال بازیگر نقش جسی پینکمن در این ویدیو به صورت خلاصه و با زبانی طنز تمام اتفاقات مهم سریال Breaking Bad را بیان می‌کند.

شب گذشته آرون پال به مناسبت انتشار فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie در شوی جیمی کیمل حاضر شد و به درخواست این مجری به بیان خلاصه اتفاقات سریال Breaking Bad پرداخت. شش سالی از پایان این سریال فوق العاده گذشته و این ویدیو جدا از مرور داستان لحظات بیاد ماندنی Breaking Bad را هم بیان می‌کند.

فیلم El Camino: A Breaking Bad Movie دقیقا حوادث بعد از سریال را بازگو می‌کند و جسی پینکمن که از اتفاقات قسمت آخر جان سالم به در برده، حال باید با کنار آمدن با گذشته و اتفاقات تلخ آن، برای نجات زندگی خود تلاش کند. وظیفه نشر این فیلم بر عهده نتفلیکس است و به همین خاطر همزمان با اکران محدود آن در سینماها می‌توانید نسخه با کیفیت آن را روی این پلتفرم تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

طبق گفته‌های خالق Breaking Bad، این فیلم پایانی بر داستان این مجموعه خواهد بود و دیگر نباید منتظر سریال یا فیلمی بر اساس Breaking Bad باشیم. نقدهای El Camino: A Breaking Bad Movie هنوز منتشر نشده‌اند اما با نگاهی به شبکه‌های اجتماعی می‌توان فهمید که گروه بزرگی از طرفداران سریال از این فیلم و قصه‌ای که تعریف می‌کند رضایت کامل دارند.

.کپی شد https://vgto.ir/18t

2
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
2 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
2 نویسندگان دیدگاه
مهدیمحسن آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
مهدی
مهمان
مهدی

زدید در دو دقیقه ولی در ۴ دقیقه داره میگه خخخ

محسن
مهمان
محسن

وای خدا خیلی خوب بود خیلی خوب تعریف کرد

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...