ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

محتوای فصلی بازی Exoprimal پایان خواهد یافت

Capcom اعلام کرد

خشایار امامی فرد
نوشته شده توسط خشایار امامی فرد | ۱۶ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۰۰

در یک اطلاعیه جدید از طریق وب‌سایت رسمی Exoprimal، توسعه دهندگان تایید کردند که محتوای فصلی جدید برای بازی به پایان می‌رسد. با این حال، خدمات آنلاین همچنان در دسترس خواهند بود.

در پست آن‌ها توضیح می‌دهند که «با انتشار Title Update 4، تمام محتوای فصلی برنامه‌ریزی‌شده Exoprimal به پایان می‌سد». توسعه‌دهندگان همچنین از طرفداران برای بازی کردن تشکر کردند. در اطلاعیه آمده که پس از پایان فصل چهارم در ۱۱ جولای، «یک فصل جدید در اول هر ماه آغاز خواهد شد». این با فصل ۱ آغاز خواهد شد و سبزن پس‌های قبل دوباره به فروش خواهند رسید.

Exoprimal همچنین به ارائه تمام حالت‌های بازی موجود ادامه می‌دهد و «ربات‌ها» کنترل‌شده با هوش مصنوعی را به مسابقات اضافه می‌کند تا لابی‌های ناقص را پر کند. اگرچه بسیاری از چیزها دست نخورده باقی می‌مانند، اما رنک‌های Savage Gauntlet طبیعتا «پس از Trial 41 دیگر جدول‌بندی نمی‌شوند».

Exoprimal

در یک پست وبلاگ مربوطه، توسعه دهندگان همچنین رویدادهای آینده را توضیح دادند. Survival Pass هر ماه در هر چهار فصل چرخش می‌کند. این پست اضافه می‌کند که «پیشرفت از اینستنس قبلی آن فصل ادامه خواهد داشت». همچنین کمپین‌ها و ماموریت‌های هفتگی برای تکمیل وجود خواهد داشت.

Exoprimal به تازگی در جولای ۲۰۲۳ عرضه شد، یک عنوان شوتر با تم دایناسورها که هنوز هم نظرات Mostly Positive در استیم دارد. این بازی هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن و ایکس باکس در دسترس قرار دارد.

مطلب پیشنهادی
خاطره‌بازی با لیبرتی سیتی
راهنمای تمام کدهای تقلب GTA IV
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی