ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و گزارش‌ها

رابطه شخصیت‌ها در بازی Dragon Age: The Veilguard چه اهمیتی دارد؟

نقش مهم هم‌تیمی‌ها در داستان و گیم‌پلی

اشکان دولتی
نوشته شده توسط اشکان دولتی | ۱۹ تیر ۱۴۰۳ | ۱۶:۳۰

بازی دراگون ایج ۴ (Dragon Age: The Veilguard) قرار است در پاییز امسال به بازار عرضه شود و وعده‌های بزرگی به طرفداران داده است. 

بایوور قول‌های بزرگی درباره کنترل بازیکنان بر شکل‌دهی شخصیت اصلی داده است، اما میزان این کنترل تا چه حد به اعضای تیم بازی هم اعمال می‌شود؟ به تازگی مقاله‌ای توسط Game Informer منتشر شده، جزئیات جدیدی درباره بازی Dragon Age: The Veilguard فاش شده است.

ایجاد روابط قوی‌تر با شخصیت‌های هم‌تیمی یکی از اجزای کلیدی Dragon Age: The Veilguard خواهد بود. انتخاب‌های بازیکنان تعیین می‌کند که چگونه روابط شخصیت اصلی با هر یک از متحدانش تغییر می‌کند. این موضوع از طریق سطح روابط (Relationship Levels) نشان داده می‌شود. 

سطح روابط توسط مأموریت‌های شخصی هر هم‌تیمی و مشکلات آن‌ها تحت تأثیر قرار می‌گیرد و نحوه تعاملات شما با آن‌ها را تعیین می‌کند.

بازی Dragon Age: The Veilguard

کورین بوش (Corinne Busche) کارگردان بازی،  اعلام کرده که روابط در دراگون ایج ۴ کلیدی هستند، هم روابط عاشقانه و هم دوستی‌ها ساده. تقویت روابط شخصیت اصلی با هم‌تیمی‌هایش تنها روی داستان تاثیر ندارد، بلکه برای گیم پلی نیز مهم است. هر بار که سطح روابط یک شخصیت افزایش می‌یابد، آن‌ها امتیاز دریافت می‌کنند که می‌توانید از آن در درخت‌های مهارت استفاده کنید. 

این درخت‌ها به اندازه درخت‌های مهارت شخصیت اصلی پیچیده ،نیستند اما همچنان امکان انتخاب‌های مختلف شخصی‌سازی را فراهم می‌کنند. هر هم‌تیمی همچنین به پنج توانایی دسترسی دارد، اما هر شخصیت تنها می‌تواند سه مورد از آن‌ها را به طور همزمان برای استفاده داشته باشد.

بازی Dragon Age: The Veilguard قرار است در پاییز امسال برای پی‌سی، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن ۵ عرضه شود.

مطلب پیشنهادی
مهم‌ترین خط بازی خط دفاعی است!
معرفی بهترین مدافعان FC 24
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی