بخش دوم فورتنایت شروع شد؛ همین حالا آپدیت کنید

تریلر سینماتیک، نقشه جدید و اسکین‌های تازه

0

بالاخره ماجرای سیاه چاله جنجالی بازی فورتنایت به سرانجام رسید و بعد از گذشت حدود یک روز و نیم، آپدیت جدید و بزرگ بازی فورتنایت منتشر شد. به همین ترتیب شاهد انتشار تریلر سینماتیک فصل اول از بخش دوم فورتنایت هستیم که نقشه جدید را به تصویر کشیده و اسکین‌ها و روش‌های تازه‌ای برای بازی کردن نیز ارائه می‌کند.

این آپدیت روی تمام پلتفرم‌های ممکن در دسترس قرار گرفته و حجم‌های متفاوتی دارد: پلی استیشن 4: حدود ۹ گیگابایت، ایکس باکس وان: حدود ۲۰ گیگابایت و پی‌سی: حدود ۱۶ گیگابایت. برای دسترسی به بخش دوم فورتنایت کافی است وارد لایبرری بازی‌هایتان شده و بازی را آپدیت کنید.

به دنیای جدید خوش آمدید

همانطور که پیش‌بینی شده بود، بخش دوم بازی فورتنایت نقشه‌ای کاملا جدید را پیش روی بازیکنان قرار داده که «آپولو» نام دارد و دارای ۱۳ لوکیشن منحصر به فرد و مختلف است. در این نقشه شاهد مناطقی کوهستانی و پوشیده از برف، مناطق جنگلی، ساختمان‌های ویلایی و ساحلی تماشایی هستیم که فانوسی بلندقامت نیز در میانش دیده می‌شود.

بدیهی است بخشی از این نقشه جدید با آب پوشیده شده که به نوبه خود روشی تازه برای تجربه گیم پلی فورتنایت است. در بخش دوم کاربران می‌توانند در آب شنا کنند و یا سوار قایق موتوری‌های پرسرعت شده و به گشت‌و‌گذار بپردازند. علاوه بر این مینی گیم‌هایی نیز در بازی گنجانده شده که به عنوان مثال یکی از آنها ماهی‌گیری است و امتیازات خاص خودش را دارد.

گفتنی است برخی از المان‌های گیم پلی نیز در بخش دوم دست‌خوش تغییر شده، به این ترتیب که بازیکن می‌تواند به وسیله بازوکا بانداژ، زخم‌های دوستانش را التیام ببخشد، یا یکی از هم‌تیمی‌هایی که مجروح شده را روی دوش انداخته و به محل امنی منتقل کند تا سر فرصت فرآیند شفا دادنش را انجام دهد. علاوه بر این تعداد قابل توجهی خوشحالی بعد از پیروزی و رقص اضافه شده که می‌توان به سادگی به طیفی گسترده از آنها دسترسی پیدا کرد.

در این نقشه تازه، نقاطی طراحی شده که می‌توان از آنها به عنوان پناهگاه استفاده کرد؛ مثلا کاربر می‌تواند در سطل‌ها یا کانتینرهایی قایم شود تا در موقع مناسب به دشمنان هجوم ببرد یا در طرف مقابل از دست مهاجمان در امان بماند. همچنین آیتم‌هایی مثل بشکه در جای جای نقشه وجود دارند که حکم مواد منفجره را دارند و می‌توان از آنها برای از بین بردن حریفان یا ایجاد بلوایی در منطقه استفاده کرد.

یکی از مزایای جالب توجه در این به‌روز‌رسانی، امکان آپگرید کردن اسلحه است؛ بازیکن ضمن دسترسی به مجموعه‌ای گسترده از سلاح‌های مختلف در سطح نقشه، می‌تواند آیتم‌ها و منابعی را جمع‌آوری کرده و از آنها برای ارتقای توانایی‌های سلاح‌هایش استفاده کند. لازم به تاکید است این قابلیت در اختیار تمام کاربران خواهد بود و لزوماً برای اپگرید کردن اسلحه نیاز به خرید بتل پس نیست.

اپیک وعده می‌دهد بخش دوم فورتنایت دشواری‌های کمتری جهت پیشرفت خواهد داشت و بسترهای بسیار بیشتری برای لول آپ کردن وجود دارد. سیستم کسب مدال و امتیازدهی کاملا جدیدی برای این آپدیت طراحی شده که مکانیزم ارتقای مختص به خودش را دارد.

بخش دوم فورتنایت بتل پسی کاملا تازه دارد؛ هفت اسکین جدید به این قسمت اختصاص داده شده که در دو قالب قهرمان یا ضدقهرمان قابل بازی هستند و شمایل جذاب و بامزه‌ای هم دارند. کاربر می‌تواند بر اساس سلیقه و روش بازی خودش این اسکین‌های پیش فرض را انتخاب کرده و در میدان نبرد از آنها استفاده کند.

اپیک کاربران را تشویق می‌کند تا تنها با پرداخت ۹۵۰ وی-باکس بتل پس این فصل را خریداری کرده و با مشارکت در نبردها، انجام چالش‌ها و مزایای پیروزی و استفاده از تجهیزات ارائه شده، بیش از ۱۵۰۰ وی-باکس دیگر نیز به دست آورد که به نوبه خود برای خرید بتل پس فصل آینده کافی است.

این بتل پس علاوه بر اسکین‌های یاد شده، مجموعه‌ای از جنگ افزارهای تازه، کوله پشتی، تبر، روش شادی و رقص، گجت‌های جدید و صفحات بارگذاری متنوع را شامل می‌شود. در این مرحله اپیک مجددا تاکید دارد که راه پیشرفت و کسب مدال و امتیاز در بخش دوم تسهیل شده است.

این فصل چالش‌ها و مینی گیم‌هایی را پیش روی کاربر قرار می‌دهد که انجام آنها مدال جایزه می‌دهد. این مدال‌ها در دسته‌های مختلف به صورت روزانه و یا رویدادی تغییر می‌کنند و هر کدام به اندازه قابل توجهی امتیاز دارند. برخی از چالش‌ها به سادگیِ ماهی‌گیری، بریدن درختان و جمع‌آوری منابع هستند و در سوی مقابل برخی دیگر نیز سخت‌تر خواهند بود.

در ادامه می‌توانید ضمن تماشای تریلر گیم پلی بتل پس فصل اول از بخش دوم بازی فورتنایت (که تا تاریخ ۲۱ آذر ماه سال جاری ادامه خواهد داشت) و یک راند کامل از ویکتوری رویال در بخش دوم، تصاویر برخی از اسکین‌ها و تجهیزات جدید بازی را نیز مشاهده کنید.

 

.کپی شد https://vgto.ir/1a4

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...