آیا نینجا و لیدی گاگا باهم فورتنایت استریم خواهند کرد؟

البته با اجازه همسر نینجا!

3

لیدی گاگا و نینجا هر دو از شناخته شده‌ترین سلبریتی‌های جهان هستند اما هر کدام در دنیایی متفاوت! به همین خاطر گفتگوی دیروز آن‌ها در مورد فورتنایت به خبر شمار یک دنیای هالیوود تبدیل شده.

داستان از این قرار است که لیدی گاگا در توییتر از کاربران سوال کرده بود که فورتنایت چیست؟ جالب توجه است که در این توییت او فورتنایت را با املای غلط نوشته. همین اتفاق باعث شد این توییت به صورت گسترده‌ای مورد توجه گیمرها قرار گیرد و بیشتر از ۲۰۰ هزار بار ریتوییت شود.

بعد از این توییت گاگا، نینجا به عنوان استریمر شماره یک دنیا و شناخته شده‌ترین بازیکن فورتنایت با انتشار گیفی طنز از لیدی گاگا (خودتان در توییتر ببینید!) و اشاره به آهنگ تلفن این خواننده، به لیدی گاگا گفت که با او تماس بگیرد تا به فورتنایت بازی کردن با او قانع شود.

در پاسخ به حرف‌های نینجا، لیدی گاگا توییت جنجال بر انگیز دیگری منتشر کرد و به نینجا گفت که «تو کی هستی؟» توییتی که با توجه به محبوبیت بالای نینجا احتمالا طنز بوده است. هنوز مشخص نیست که آیا باید به‌زودی منتظر استریم فورتنایت توسط نینجا و لیدی گاگا در کنار یکدیگر باشیم یا این توییت‌ها کاملا جنبه طنز داشتند.

بیشتر بخوانید:

نینجا به خاطر تعهد به همسرش معمولا با خانم‌ها فورتنایت بازی نمی‌کند اما احتمالا بازی با اشخاص شناخته شده‌ای مثل الن دی جنرس و لیدی گاگا که به نفع آینده کاری او خواهد بود، مشکل چندانی ندارد!

نینجا پیش از این هم سابقه همکاری با سلبریتی‌های شناخته شده را دارد، او پیش از این با رپر معروف کانادایی و پردرآمدترین آرتیست جهان یعنی دریک فورتنایت استریم کرده بود.

تماشا کنید: آیا فورتنایت تمام شد؟

.کپی شد https://vgto.ir/1b1

3
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
3 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
Reza DarkMhranmojtaba here آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Reza Dark
مهمان
Reza Dark

این نیم وجبی زن داره ما نمی دونستیم

Mhran
مهمان
Mhran

نینجا چقد زن ذلیله

mojtaba here
مهمان
mojtaba here

همزمان اسم سه تا از آهنگ های گاگا رو تو توییت ش گفته

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...