ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

سازنده Days Gone توسعه بازی بعدی‌اش را شروع کرده

برای پلی استیشن 5

۰

Days Gone یکی از بهترین و پرفروشترین بازی‌های شرکت Sony Bend بود و با وجود برخی از انتقادات، اغلب با نظراتی مثبت همراه شد. حالا اطلاعاتی از صفحه پروفایل تیم توسعه‌دهنده بازی در لینکدین مشاهده شده که نشان می‌دهد آنها فرآیند ساخت بازی بعدی خودشان را شروع کرده‌اند.

«جرمی ویکری» وظیفه هدایت تیم توسعه شرکت Sony Bend برای بازی Days Gone را بر عهده داشت. وی وضعیت شغلی خودش در شبکه‌های اجتماعی‌اش را نوشته «مشغول برنامه‌ریزی و پیش‌تولید عنوان بعدی».

آیا چنین موضوعی می‌تواند به معنای این باشد که دنباله‌ای برای بازی پرفروش استودیو در دست ساخت قرار گرفته؟ یا به طور کلی با آیپی و پروژه متفاوتی طرف خواهیم بود؟ نکته جالب توجهی که اینجا قطعی خواهد بود این است که بازی مورد بحث بدون شک برای کنسول پلی استیشن 5 تهیه خواهد شد. همانطور که ساعاتی پیش خواندید، تصاویری از کیت توسعه این کنسول فاش شده که تایید می‌کند این دستگاه به دست توسعه‌دهندگان رسیده و آنها مشغول ارزیابی و ساخت بازی‌های جدید برای آن هستند.

نظر شما در این رابطه چیست؟ به اعتقاد خودم احساس می‌کنم ساخت دنباله‌ای شایسته برای بازی Days Gone که پتانسیل قابل قبولی هم داشت می‌تواند اتفاق خوبی برای نسل بعدی باشد. هرچند اگر تاریخ شروع کار را همین ماه یا حتی ماه‌های قبلی لحاظ کنیم، خیلی بعید است همراه با لانچ پلی استیشن 5 با عنوان جدیدی از این استودیو همراه باشیم.

گفتنی است احسان محمدی در بررسی بازی Days Gone نوشته: «اگر به دنبال یک تجربه کلاسیک در ژانر جهان-باز می‌گردید و داستان و روایت خوب برایتان مهم است، در خرید دیز گان شک نکنید. ممکن است ریتم بازی گاهی دچار مشکل شود و لودینگ‌های زیاد حوصله‌تان را سر ببرد. اما با کمی تحمل، بازی کم کم آن روی خوبش را نشان می‌دهد.»

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: برنامه ویدیویی ویجیاتو – هر آنچه از پلی استیشن 5 می‌دانیم

.کپی شد https://vgto.ir/1c5

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...