ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

باکس آفیس: ضعیف‌ترین افتتاحیه دیزنی تعلق می‌گیرد به مالفیسنت 2

جدیدترین ارقام باکس آفیس منتشر شد و دنباله فیلم مالفیسنت دیزنی، یعنی Mistress of Evil با بازی آنجلینا جولی ناامیدکننده ظاهر شد. این فیلم در افتتاحیه خود تنها ۳۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروخته ...

حسین آدینه
نوشته شده توسط حسین آدینه | ۲۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۵۵

جدیدترین ارقام باکس آفیس منتشر شد و دنباله فیلم مالفیسنت دیزنی، یعنی Mistress of Evil با بازی آنجلینا جولی ناامیدکننده ظاهر شد. این فیلم در افتتاحیه خود تنها ۳۶ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروخته که کمتر از رقم ۴۰ میلیون دلاری پیش‌بینی شده است. این در حالی است که نسخه اول ۶۹.۴ میلیون دلار در افتتاحیه خودش در سال ۲۰۱۴ فروخته بود.

با در نظر گرفتن رقم ۳۶ میلیون دلار، میسترس آو اویل رکورد ضعیف‌ترین افتتاحیه دیزنی را در سال ۲۰۱۹ رقم زده. این فیلم سینمایی در آن سوی مرزها نیز حدود ۱۱۷ میلیون دلار فروخته که مجموع جهانی‌اش را به رقم ۱۵۳ میلیون دلار می‌رساند. این در حالی است که بودجه خالص ساخت فیلم ۱۸۵ میلیون دلار بوده و این یعنی زنگ خطری برای سازندگان که هنوز هزینه‌های صورت گرفته برای تبلیغات را هم اعلام نکرده‌اند.

هرچند با وجود مسائل ذکر شده، این فیلم به اندازه‌ای فروخته تا جوکر را در سومین هفته اکران از صدر پایین بکشد؛ فیلم جدید تاد فیلیپس با هنرنمایی واکین فینیکس در نقش جوکر، این هفته ۲۹.۲ میلیون دلار دیگر در خاک آمریکا فروخته. با همراهی فروش سایر مناطق، مجموع فروش جهانی این فیلم به ۷۳۰ میلیون دلار می‌رسد که در قیاس با بودجه ساخت ۵۵ میلیون دلاری‌اش شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد.

دیگر فیلم جدیدی که این هفته اکران شد، Zombieland 2: Double Tap است که توسط شورانرهای فیلم‌های ددپول ساخته شده و موفق شد ۲۶.۷ میلیون دلار در افتتاحیه خود بفروشد. Gemini Man ویل اسمیت هم به روند ناامید‌کننده خودش ادامه داده و در دومین هفته اکران تنها توانست ۸.۵ میلیون دلار به درآمدش اضافه کند. در ادامه می‌توانید لیست کامل باکس آفیس این آخر هفته در آمریکای شمالی را مشاهده کنید:

  1. Maleficent: Mistress of Evil -- $36 million
  2. Joker -- $29.2 million
  3. Zombieland 2: Double Tap -- $26.7 million
  4. The Addams Family -- $16 million
  5. Gemini Man -- $8.5 million
  6. Abominable -- $3.5 million
  7. Downton Abbey --$3 million
  8. Judy -- $2.06 million
  9. Hustlers -- $2.05 million
  10. It Chapter Two -- $1.5 million

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی