ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

بهترین دشمن جوکر در دنیای مارول کیست؟

چه کسی از دنیای مارول می‌تواند به جای بتمن در برابر جوکر قرار گیرد؟

۶۴
انارگیفت

شخصیت جوکر از نظر خیلی‌ها بهترین ویلن دنیای داستان‌ها است. در هر حال، هر ویلنی را نمی‌توان پیدا کرد تا آن قدر محبوب شود که فیلم اختصاصی او بدرخشد و بفروشد. جوکر به عنوان مشهورترین رقیب بتمن، از همان سال 1940 که پا به دنیای کمیک‌ها گذاشت شروع به آزار و اذیت گاتهام و مردمش کرد. اما اگر شاهزاده جرم و جنایت گاتهام ناگهان خود را در دنیای مارول می‌دید، چه کسی تبدیل به بهترین رقیب جوکر در مارول می‌شد؟

جوکر عاشق خندیدن است، چه حاصل از مسموم کردن هزاران شهروند با استفاده از گاز خنده‌اش باشد چه به قتل رساندن رابین با ضربات پی در پی دیلم. مطمئناً این ویژگی یکی از مهمترین فاکتورها برای تبدیل شدن او به دشمن بتمنی باشد که با فاکتورهایی مثل تاریکی، تفکر و جدی بودن عجین شده.

این دو شخصیت با یکدیگر یک زوج جدایی ناپذیر و جادویی را تشکیل می‌دهند. اما اگر قرار بود جوکر فقط از قهرمانان دنیای مارول یک رقیب برای خود انتخاب کند، چه کسی به اندازه شوالیه شنل پوش گاتهام برای جوکر سرگرم کننده بود؟ و از آن مهم‌تر… چه کسی قابلیت شکسته شدن از نظر روحی را داشت؟

ممکن است چنین پرسشی ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد. پس برای یافتن پاسخ سوال خود در ادامه با ویجیاتو همراه باشید.

چه چیزی باعث شده تا جوکر تبدیل به بزرگ‌ترین دشمن بتمن شود؟

هیچکدام از ویلن‌های دنیای دی‌سی نتوانسته‌اند به اندازه جوکر، بتمن را به دردسر بیندازند و مایه عذابش شوند. در بعضی از داستان‌های پیش‌زمینه جوکر، این موضوع که خودِ بتمن عامل افتادن جوکر به داخل خمره مواد شیمیایی بوده باعث به وجود آمدن رابطه‌ای شاعرانه بین این دو می‌شود. در داستان‌های دیگر هم این جوکر است که بتمن را خلق می‌کند.

سرنوشت این دو شخصیت در نبرد بدون پایان بین خیر و شر به هم گره خورده است. پس حالا چه چیزی باعث می‌شود تا جوکر تبدیل به بزرگ‌ترین رقیب بتمن شود؟ آیا این مأموریت او است تا باعث آشوب و هرج و مرج در شهر گاتهام شود و هر چیزی که به چشم بتمن مهم می‌آید را نابود کند؟ آیا فقط می‌خواهد تا بتمن را تا لبه پرتگاه برده و مجبور کند تا مهم‌ترین قانونش را بشکند؟ یا مأموریتش این است تا اثبات کند هویت بتمن تنها یک شوخی است؟

در شخصیت پردازی بتمن، او به دنبال برقرار عدالت و نظم در دنیایی است که بدون او دچار آشوب می‌شود. جوکر هم چیزی جز نابودی چنین نظمی را دنبال نمی‌کند. احتمالاً این نبرد هیچوقت به اتمام نرسد، از آن جایی که خود جوکر در فیلم شوالیه تاریکی به بتمن می‌گوید:

تو من رو به خاطر یه قانون نمی‌کشی. و منم تو رو نمی‌کشم چون خیلی سرگرم کننده‌ای.

جوکر در صورت به قتل رساندن بتمن برنده نمی‌شود. او وقتی برنده می‌شود که بتواند بتمن را از لبه پرتگاه به پایین پرت کند. برای رسیدن به چنین هدفی هم او از بازی‌ها و شوخی‌های بی‌منطق و وحشتناکش استفاده می‌کند.

شخصیتی از دنیای مارول که ممکن است جوکر نسبت به او علاقه‌مند شود باید حس عدالت‌جویی غیرقابل رسوخ داشته باشد، یک سری قوانین برای خودش وضع کرده باشد تا به هدفش معنی ببخشد و از همه مهم‌تر، یک خانواده داشته باشد که جوکر به سراغ نابود کردنشان برود.

بهترین دشمن جوکر در دنیای مارول کیست؟

چندین شخصیت ابرقهرمان در دنیای کمیک‌های مارول هستند که می‌توانند رقیب مناسب جوکر تلقی شوند. مون نایت (Moon Knight) شخصیتی تاریک و متفکری است که شباهت‌هایی با بتمن دارد اما با وجود کمی علاقه به زجر دادن و همینطور مقداری دیوانگی، مون نایت بیش از حد به خود جوکر شبیه است.

دردویل مدت زمان زیادی از زندگی‌اش را در جهت حفاظت از هلز کیچن سپری می‌کند و برای خودش یک خانواده نیز تشکیل داده. نیازی به اشاره به حس عدالت‌جویی او نیست چرا که به همین دلیل به سراغ وکالت رفته. اما طرفداران دردویل می‌دانند مت مورداک به جای این که بازی‌های جوکر را انجام دهد ترجیح می‌دهد تا جای ممکن مشتش را محکم‌تر و بیش‌تر نثار او کند، مخصوصاً اگر شاهزاده جرم و جنایت شهر گاتهام به سراغ یکی از افراد مهم زندگی مت مورداک برود. همین حرف را می‌توان در مورد تقابل جوکر و پانیشر هم گفت.

احتمالاً جوکر از آزار روانی بروس بنر نیز لذت ببرد و او را مجبور کند تا تبدیل به هالک نابودگر (Destructive Hulk) شود. اما بروس بنر هیچوقت آن ابرقهرمانی نبوده که هر روز برای برقراری عدالت و نظم از خانه بیرون برود. هالک قانونی هم برای خودش ندارد تا او را از له کردن جوکر منع کند.

پس چه کسی از قهرمانان مارول باقی می‌ماند که بتواند بهترین رقیب برای بزرگ‌ترین ویلن دنیای دی‌سی شود؟ مطمئناً او کسی جز اسپایدرمن نخواهد بود!

اسپایدرمن یکی از درستکارترین ابرقهرمانان دنیای کمیک‌ها است. فردی جوان و تاحدودی خام که نه تنها گروهی از شرورها را مثل بتمن دارد، بلکه مثل شوالیه تاریکی برای خودش خانواده‌ای تشکیل داده؛ خانواده عنکبوتی. فعالیت‌های اسپایدرمن باعث الهام گرفتن چندین قهرمان دیگر، مثل مایلز مورالز (Miles Morales) شده. به عنوان عضوی از اونجرز تبدیل به سمبلی از ناامید نشدن در دنیای مارول محسوب می‌شود. به لطف مرگ تراژیک عمو بن، جمله «قدرت زیاد مسئولیت زیاد می‌آورد» تبدیل به سوختی شده که اشتیاق او برای محافظت از شهر نیویورک را روشن نگه می‌دارد.

و نابودی تمام این موارد نام برده شده برای جوکر قطعاً لذت بخش خواهد بود. با وجود این که ممکن است اسپایدرمن به خاطر استفاده از شوخ‌طبعی‌هایش مشهور باشد، به کسی مثل جوکر نیاز است تا لبخند را از صورتش محو کند، خانواده قهرمانان عنکبوتی را از او بگیرد و به سراغ همسر، دوستان و حتی شوهر عمو مِی دوست داشتنی‌اش برود. آن هم با این هدف که به اسپایدرمن اثبات کند سر لوحه قرار دادن جمله «مسئولیت» او بزرگ‌ترین شوخی‌ای است که تا به حال دیده.

اسپایدرمن در برابر جوکر

تاریخچه طولانی حضور شخصیت اسپایدرمن در دنیای کمیک‌ها پر است از لحظات بامزه و در برخی اوقات بسیار جدی… دقیقاً مثل خود جوکر. در هر پنل کمیکی که اسپایدی تاب می‌خورد، به کمک مردم می‌آید و زندگی آن‌ها را نجات می‌دهد، یک عده شرور وجود دارند که با برنامه‌ها و نقشه‌های خود سعی در انجام اهداف شوم‌شان دارند.

جوکر بهترین گزینه برای این است که شروع به طراحی نقشه‌های موذیانه‌ای کند که گاهی دنیا را به خطر می‌اندازد و گاهی هم صرفاً یک شوخی بی‌مزه ولی در این حال مخاطره آمیز و مرموز برای اسپایدرمن باشند. با وجود این که اسپایدرمن مثل شوالیه شنل پوش یک کاراگاه محسوب نمی‌شود اما قطعاً کنجکاو می‌شود تا از هویت واقعی و هدف پشت نقشه‌های جوکر سر در بیاورد. در هر حال او یک ژورنالیست فری‌لنسر در روزنامه دیلی بیوگل (The Daily Bugle) محسوب می‌شود.

اسپایدرمن باید خوشحال باشد که جوکر تصمیم گرفته در شهر گاتهام زندگی کند. جای شک نیست که در یک مبارزه تن به تن پیتر پارکر بتواند از پس جوکر برآید اما هیچوقت توانایی‌های بدنی و مبارزه‌ای جوکر نبوده‎اند که او را خطرناک جلوه داده‌اند، این آسیب‌های روانی هستند که او را سرگرم می‌کنند.

کم پیش نیامده که طرفداران اسپایدرمن یک نسخه جهنمی و بی‌رحم از او را ببینند اما وقتی پای جوکر وسط باشد دیگر نه قانونی وجود دارد، نه محدودیتی و نه مرزی. رقابتی که به احتمال زیاد باعث ماتم‌زده شدن پیتر پارکر شده و از آن سو صدای خنده‌های جوکر تا دنیای کمیک‌های دی‌سی شنیده شود.

پس تا وقتی که جوکر تصمیم بگیرد به دنیای مارول سر بزند، قهرمانان این دنیا خوشحال خواهند بود تا سر و کله زدن با جوکر را به بتمن بسپارند.

نظر شما چیست؟ چه شخصیتی می‌تواند به عنوان بهترین رقیب جوکر در مارول انتخاب شود؟ نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: Screen Rant

.کپی شد https://vgto.ir/1c6

64
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
22 نظرات
42 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
27 نویسندگان دیدگاه
N.ghدی سیDark knightMmd ShAsghar آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
N.gh
مهمان
N.gh

جوکر هزاران بار توانسته بتمن رو شکست بده.
اسپیدر من که در برابر بتمن مثل یک بچه است.

Dark knight
مهمان
Dark knight

یه چیز مهم دیگه اگر بتمن بخواد نه تنها میتونه ثانوس بلکه حتی بزرگتر از اینا که اسمش یادم نیست رو شکست بده (بلعنده دنیاها: زیاد برام مهم نیست اسمش) و حالا کسی ثانوس رو ندیده نشناخته فقط ازش یه دو تا فیلم دیدن میان میگن بتمن مقابل اسپایدر هیچی نیست؟ واقعا چی فکر کردید هر چی که آیرون من داره رو باید به توان هزارش کنید میبینید که چقدر بتمن باهوش و سیاست مدار و اقتصاد دان هستش. راستی اینم بدونید بتمن با این همه قدرت همیشه پاشو از گلیمش بیشتر دراز نمیکنه چرا چون انسانه برعکس بقیه همین… ادامه مطلب »

دی سی
مهمان
دی سی

بتمن شاید از پس کاپیتان آمریکا مرد عنکبوتی و تونی استارک بر بیاد ولی دیگه بی انصافیه بگیم از پس ایت دو تا بر بیاد و من هم طرفدار دو آتیشه دی سی هستم

Dark knight
مهمان
Dark knight

واقعا نمیدونم چی بگم البته درسته که کمیک ها اسپایدر من رو مقابل جوکر گذاشتن اما این بدین معنی نیست بتونید قهرمان دوست داشتنی دنیای دی سی و البته مارول رو با این ابرقهرمان های خیالی مقایسه کنید، بله منظورم همون شوالیه تاریکی بتمن هستش چرا که بتمن بدون هیچ قدرتی که مثلا از درونش بیاد خیلی خیلی عالی تونسته با دشمنانش و دوستانش مقابله کنه تنها شخصیت متفاوتی که هم دوستانش و هم دشمنانش ازش حساب میبرن مثلا بیاید با سوپر من مقایسش کنید زد دهنشو سرویس کرد با اینکه قدرت فرا بشری نداره از ذهنش استفاده کرده و… ادامه مطلب »

Thanos
مهمان
Thanos

هیچ وقت ابر محبوبیت قهرمانان دیسی چون بت من نمیتونه جلوی مرد عنکبوتی شانسی داشته باشه بت من ی سیاست مداره حالا هر سلاحی میخواد داشته باشه فقط ی انسان سادس با این امکانات چطور ممکنه جلو یک ابر انسان ک‌ قدرت های یک عنکبوتو حتی حس عنکبوتو داره میخواد مقاومت کنه ؟؟؟ خب اینا همش تعصبه یا دارک ساید ی فیلمی خود دیسی درست کرده ک با تانوس میجنگه جالب اینه ک تانوس دستکش ابدیت رو داره و از قدرتاشم استفاده میکنه 😂😂😂😂 و جوابم میده ولی وقتی دارک ساید سوراخش کرده تازه (یادش افتاده) اقا بشکن دستکش ابدیتو… ادامه مطلب »

Mmd Sh
مهمان
Mmd Sh

تعصبی والا تویی با این نظرات چرت و پرتت تعصب فعلن جوری از تک تک حرفات و کلماتت میباره ک وقتی ب بقیه میگی تعصبی آدم یادم قضیه سیر و پیاز میوفته. اخه احمق بتمن کل اعضای جاستیس لیگ ک اسپایدرمن اندازه پشم اوناهم قدرت نداررو شکست داده با استفاده از نقطه ضعفاشون واسه تک تکشون برنامه شکست چیده سوپرمنو شکست داده بین ک اسپایدرمن در برابر هیچ عددی نیستو شکست داده دث استروک و راس الغول ک بزرگترین جنگجوهای دنیا هستنو شکست داده بعد نمیتونه یه جوحه حشررو ک اوج قدرتش تارای دستشرو با یه حس عنکبوتی مسخررو له… ادامه مطلب »

Mmd Sh
مهمان
Mmd Sh

راجب مبارزه تانوسو دارک ساید هم بگم اخه تو ک اسم یکیو میزاری رو یوزر نیمت حداقل کل اطلاعاتت راجبش فیلم نباشه یا اگ حتی فیلمم هس درست حسابی فک کن دستکش ابدیت واسه مبارزه هس فقط واسه بشکن نیس یبار میشه بشکن زد با استفاده ازدستکش بینهایتو سنگا بیشتر تانوس مبارزه کرده تا بشکن حتی تو فیلم مقابل دارک سایدم خیلی عادیه چون فقط یبار میشه بشکن زد و هدفای اصلی تر و گنده تری واسه بشکن داره تانوس اول با استفاده از اون میجنگه و وقتی میبینه داره شکست میخوره نیره سراغ پلن اخر اگه به این حرفا… ادامه مطلب »

Thanos
مهمان
Thanos

کاپتان امریکا ایرون من ونوم رو حتما با جوکر مقایسه کن

دی سی
مهمان
دی سی

مسخره است جوکر رو با این ها مقایسه میکنید

Amirironbat
مهمان
Amirironbat

عزیز من شما چطور شخصیت های عمیق و چند بعدی دنیای بتمن( دنیای بتمن را جدا از دنیای DC بدانید.)رو با شخصیت های نسبتا پوچ دنیای مارول که همیشه متکی به جلوه های ویژه و CGI بوده اند مقایسه می کنه؟اسپایدرمن یک جوان نسبتا بدبخت است که اوریجین نسبتا خوبی دارد( با این که عین همه ی ابرقهرمانان مارول بیش از حد تخیلی است) اما پا را فراتر از این نمی گذارد در حالی که در کمیک ها هرچه از معرفی بتمن می گذرد ما شاهد پخته تر شدن و عمیق تر شدن شخصیت پردازی این کاراکتر می شویم که… ادامه مطلب »

Thanos
مهمان
Thanos

اولا سلام و دوما شخصیت های مارول چ دلت بخواد چ دلت نخواد هم از لحاظ فروش فیلمی و محبوبیتی همیشه صد سرو گردن از دی سی بالا تر بودن شما قدیمیا چون اون موقع امکانات نبوده 😂 مجبور ب دیدن فیلم های دیسی بودین ولی از قدیم گفتن حقیقت تلخه این ک ی مشت خدا دور هم‌جمع بشن ب اسم لیگ عدالت تخیلی تره یا علم و تکنولوژی و جلوه های ویژه شرمنده با تون مشورت نکرده بودن بیان ی ساختمونو بخاطر ی فیلم خراب کنن متعصب گرا نباش حقیقت گرا باش با اجزه

سینا
مهمان
سینا

وقتی از بتمن حرف میزنیم یعنی کلی ایمان، تجربه ، قانون ، تجربه ، تکنلوژی ، هوش و … بعد شما چطور فکر کردی یه پسر جوون مثل اسپایدرمن میتونه از پس جوکر با اون همه حقه بر بیاد ؟ فقط کافیه یه تله بزاره و اسپایدر من توش گیر بیوفته یا دوست دختر اسپایدر من رو بکشه اونوقت اسپایدر من از لحاظ روحی خورد میشه کلا . در حالیکه بتمن با تجربه اش غلبه میکنه بر مشکل روحیش

Thanos
مهمان
Thanos

خیلی عذر میخوام ولی معلومه اصلا سر از این حرفا در نمیاری بت من خیلی جا داره تا ب ابر انسانی مثل اسپیدی برسه و دو تکنولوژی های بت من زیاد مالی نیستن ک قابل مقایسه با چیزی باشن شما حتما وسایل بت منو با تکنولوژی های آیرون من مقایسه کن ب حقیقت های تلخ ناکی میرسی

aswa marshall
مهمان
aswa marshall

یعنی واقعا بتمن این همه افت کرده با اسپایدرمن مقایسه شه بابا جمع کنید شما هیچی از شخیصیت پردازی نفهمیدین

دی سی
مهمان
دی سی

این رو قبول دارم که تکنولوژی مرد آهنی از بتمن بهتره ولی نقطه ضعف مرد آهنی درون سینه اش هست و باتری لباسش هم تموم میشه

محمد
مهمان
محمد

اگه کمیکی میخوای حساب کنی جوکر ۲ بار دارک ساید رو شکست داده و تانوس کپی برابر اصل دارک ساید ۵ سال بعد از اون خلق شده پس جوکر توی مارول حریف کسی میشه که قوی تر از تانوسه

Reza Dark
مهمان
Reza Dark

آره دد پول هم عالیه

پوریا
مهمان
پوریا

بنظر من کسی مثل ددپول حریفش میتونه باشه

امیرحسین
مهمان
امیرحسین

کسی مثل ددپول از برای کشتن قانون نذاشته اون حتی خلاف کار های کوچیک هم میکشه پس با اولین رویاروی جوکر رو میکشه پس بدرد نمیخوره

Mad joker
مهمان
Mad joker

به نظر من ترکیب جوکر و ونوم چیزی خطرناک تر از کارنیج می شه

MANHATTAN
مهمان
MANHATTAN

تنها کسی که میتونه جلوی جوکر وایسه همین اسپایدرمنه وگرنه بقیه به لحاظ روحی نمیتونن در مقابلش دووم بیاره .بتمن واسپایدرمن بهترین ویلینهای دنیای کمیک دارن
از اون ور تنها کسی که میتونه در مقابل گرین گابلین دوم بیاره بتمنه

Amirironbat
مهمان
Amirironbat

آخه اسپایدی؟؟؟!!! اون فقط یه بچه است. جوکر نصف کار هایی که با بتمن کرده رو با اون بکنه دیوونه میشه. همون زن عموش رو بکشه اسپایدی عقلش رو از دست میده. اما بتمن سال های سال بدون پدر و مادر و تحت سخت ترین تعالیم و در جامعه ای فاسد بزرگ شده، رشد کرده و تبدیل به نماد شده. در دنیای مارول هیچ کس توان روحی و فیزیکی بتمن رو نداره که بخواد با جوکر بجنگه. درباره ی گرین گابلین هم همچین ویلن قدری نیست یه مقدار زیادی کلیشه ایه. اون با اسپایدی مشکل شخصی داره و می خواد… ادامه مطلب »

Thanos
مهمان
Thanos

ونوم خیلی بد تر از جوکره اون قدر دنبال داستان و رو مخ رفتن هست ک ی بار مریجینو دزدید و پدر پدر جد اسپیدی رو درو ورد پیتر گوان استیسی رو از دست داد سر گرین گابلین ولی بازم برگشت و با راینو جنگید

کتیبه سپید
مهمان
کتیبه سپید

از اول مقاله تا قبل از تیتر سبز دوم، هیچ محتوایی نداشت. فقط یه مقدمه کش‌دار و سردرد آور بود که چیزی بیشتر از توضیح سوال نبود. و اما اسپایدی. باور کن برای این مورد مناسب نیست. همون طور که بتمن جدیه و بزرگترین دشمنش اهل شوخی، اسپایدی هم شوخه و بزرگترین دشمنش… کارنیج هست که به شدت جدی، بی رحم، و خونریزه. کمیک هایی که کارنیج توش بود، یکی از اولین کمیک ها بودن که شرور ماجرا، بدنِ پلیس ها رو سلاخی می کرد. اصلا یه کمیک با حضور مشترک مرد عنکبوتی و بتمن نوشته شده که دشمن بتمن،… ادامه مطلب »

پروووووووووووووووو
مهمان
پروووووووووووووووو

بر خلاف همه من تو نظرم هاکای و ناتاشا بودن چون ازلحاظ جدی بودن و مصمم بودن توی کار بگی نگی به بتمن میخورن خانواده دارن ( هاکای )

Derday
مهمان
Derday

میدونی اسپایدرمن و جوکر اصلا هیچ وجه اختلافی ای با هم ندارن بیشتر به زهنم بتمن میومد😁

Variasa
مهمان
Variasa

اصلا به مخمم نمی رسید فقط تو مخم کپیتان امریکا و در دویل چرخ می زد وقتی گفتید اسپایدر من شاخ در اوردم اما به نظر من جوکر برای اسپایدر من خیلی خطرناکه کل هدف کمیک های اسپایدر من نشون دادنه فان بودن و اون حس جوونیشه که سرشار از زندگیه و سرشار از امیدو ارزو جوکر زیادی دیوونس قشنگ میتونه گند بزنه به تمام امید ها و رویاهای اسپایدی امیدوارم این دوتا اصلا به هم بر نخورن فقط امیدوارم جوکر یکی اگر روزی سرکلش تو مارول پیدا شد به اسپایدی بر نخوره الکی نیستا مثلا نماد ادامه دادن در… ادامه مطلب »

آخه اصلا اسپندار من به جوکر می خوره وقتی جوکر میخو
مهمان
آخه اصلا اسپندار من به جوکر می خوره وقتی جوکر میخو

آخه اصلا اسپندار من به جوکر می خوره وقتی جوکر میخواد بیاد تو ماژور باید چندتا ویژگی جدید داشته باشه که یه تهدید در حد انتقام جویان حساب بشه و مهم تر از همه اینه که هیچ کس نمیتونه تو بازی کردن نقش جوکر مثل حیث لجن باشه و جالبه بدانید جملات با معنی و سنگین جوکر توسط خودش طرح شده

Thanos
مهمان
Thanos

داداش خیلی متعصبانه حرف میزنی اونم فقط بخاطر حسادتته… دشمنای اسپیدی اصلا قابل مقایسه با پنگو عنو اینا نیستن ک بت من بتونا باشون بجنگه همون ونوم برای هفت نسل بتو جوکر کافیه

Mmd Sh
مهمان
Mmd Sh

ونوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خدایی کی به تو میگه بیای نظر بدی جوجه فسقلی بشین همون فارفرام هوم نگاه کن بعدم حسادت؟ به چی؟ به ونومی ک تو ویلینا درجه سه هم نیس؟ هر وقت یه ویلین مارول در حد ریورس فلش، دث استروک، دارک ساید(‌ک تانوسو از روش کپی زدن 😂😂) جوکر ک محبوب ترین ویلن ن تنها کمیک بوک بلکه سینما هم هس، یه نابغهایی مث ریدلر و لکس لوتر و… رسید همون پنگوئن سریال گاتهامو ببیت بعد بگو ویلن مضخرفیه پنگئون از بزرگترین نافیاهای کامیکه احمق بعد بگو ونوم دوزاری بهتر از ویلنای دیسی هس همون تام هاردی قبل ونوم… ادامه مطلب »

دی سی
مهمان
دی سی

متعصبانه تویی که یه بچه رو با بتمن که کلی تجربه داره مقایسه میکنی یا با جوکر قاتل روانی

امیر
مهمان
امیر

سرمون رو درد اوردی باو . مثل آدم میرفتی سر اصل مطلب . یه اسپایدر من گفتن اینهمه مقدمه نمیخواست😑 . به نظر من تنها کسی که میتونه دشمن جوکر توی مارول باشه کاپیتان آمریکاس ولاغیر

مهدی
مهمان
مهدی

اسپایدر من برای جوکر یه بچه بی تجربه محسوب میشه و به راحتی و اب خوردن شکستش میده . همون بی باک شاید بتونه جوکر رو شکست بده . ولی سوال بهتر برای این مقاله این بود که میپرسیدید کی میتونه دشمن بتمن باشه در دنیای مارول !

AnnA98
مهمان
AnnA98

Moon knight:))

Thanos
مهمان
Thanos

دشمن بت من آیرون من فک‌کنم کابوس بزرگی برای بت من باشه

Mehrshad
مهمان
Mehrshad

ببین به نظر منم اسپایدرمن بهترین رقیب برای جوکردر دنیای مارول است ولی ارون من هم خوبه

محمد
مهمان
محمد

بقیه شخصیت ها برای سرگرمی خلق شدن ولی جوکر، اون از سیاهی درون ذات بشر بیرون اومد.
اون نشون داد که قانون زندگی بی قانونی است و قوائد بازی، فقط لذت بردن…

مهدی
مهمان
مهدی

این حرف های فلسفی همش بعد فیلم دارک نایت نولان بوجود اومد وگرنه جوکر هم مثل باقی بد من ها برای سرگرمی ساخته شده .

مهدی
مهمان
مهدی

کمیک هاشم که بخونید اصلا این دنیای تاریکی که میگید درش دیده نمیشه و اینا فقط تو فیلم نولان هست

Mohammad Reza
مهمان
Mohammad Reza

تقابل جوکر با بی باک جالب می شه.

سجاد
مهمان
سجاد

جوکر مقابل پانیشر اووووفف

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...