ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

شاید کیانو ریوز را در فیلم Fast & Furious 9 ببینیم

چند ماه پیش و هنگامی که قسمت سوم جان ویک در حال اکران بود، شایعاتی مبنی بر حضور کیانو ریوز در فیلم Hobbs & Shaw، اسپین آفی از مجموعه Fast & Furious در اینترنت پخش ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۳ آبان ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۷

چند ماه پیش و هنگامی که قسمت سوم جان ویک در حال اکران بود، شایعاتی مبنی بر حضور کیانو ریوز در فیلم Hobbs & Shaw، اسپین آفی از مجموعه Fast & Furious در اینترنت پخش شده بود. در نهایت هم «هابز و شاو» اکران شد و کوچکترین اثری از مرد محبوب اینترنت در آن وجود نداشت.

اما طبق گفته‌های اخیر کارگردان «هابز و شاو»، دیوید لیچ، این شایعات چندان هم بی اساس نبودند؛ واقعا مذاکراتی برای حضور کیانو در این فیلم انجام شده بود. اما این طور که لیچ می‌گوید، آن‌ها نمی‌خواستند زوری و فقط برای جلب توجه او را وارد داستان کنند و به همین دلیل هم حضور او منتفی شد.

 

اما ماجرا را تمام شده نپندارید؛ با توجه به مصاحبه جدید نویسنده مجموعه سریع و خشن یعنی کریس مورگان، هنوز هم احتمال زیادی برای حضور کیانو در این مجموعه وجود دارد. مورگان در گفت و گویی با ScreenRant، تایید کرد که آن‌ها مدت زیادیست که به دنبال آوردن او هستند:

من با او در حال گفت و گو هستم. خیلی وقت است که او را در دنیای سریع و خشن می‌خواهم. همیشه سخت‌ترین مسئله، بحث زمان و برنامه‌های مختلف است و بعد هم طراحی یک محصول خوب با همدیگر. خواسته از ته دل من قطعا این است که او را وارد این فرنچایز کنم.

البته فراموش نکنید که همچنان حضور کیانو در این مجموعه قطعی نشده است. اما به نظر من، با توجه به اشتیاق بسیار زیاد مورگان می‌توان حدس زد که آن‌ها راهی برای حضور او پیدا خواهند کرد. از طرفی هم سر کیانو حسابی شلوغ به نظر می‌رسد؛ همین الان هم می‌دانیم که حضور او در قسمت چهارم ماتریکس، قسمت سوم Bill & Ted و حداقل یک جان ویک دیگر قطعی شده است. به هر حال، قسمت نهم سریع و خشن برای ۲۲ ماه می ۲۰۲۰ تاریخ خورده و تا آن موقع هر اتفاقی محتمل است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی