ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

فیلم جدیدی اصغر فرهادی در مرحله نگارش فیلمنامه قرار دارد

به گزارش صفحه رسمی اصغر فرهادی در اینستاگرام، این کارگردان در حال نگارش فیلمنامه اثر جدید خود است که هنوز در مورد زمان ساخت آن تصمیم‌گیری نشده است. هنوز نگارش فیلمنامه فیلم جدید اصغر فرهادی ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۳ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۵

به گزارش صفحه رسمی اصغر فرهادی در اینستاگرام، این کارگردان در حال نگارش فیلمنامه اثر جدید خود است که هنوز در مورد زمان ساخت آن تصمیم‌گیری نشده است.

هنوز نگارش فیلمنامه فیلم جدید اصغر فرهادی به پایان نرسیده و بعد از رخ دادن این اتفاق، در مورد چگونگی ساخت این اثر تصمیم‌گیری خواهد شد. پیش از این شایعاتی مبنی در حال ساخت بودن فیلم جدید فرهادی در شیراز شنیده می‌شود؛ شایعاتی که دفتر روابط عمومی او آن‌ها را تکذیب کرده است:

اصغر فرهادی از سال گذشته در حال نگارش فیلمنامه فیلم آینده خود است و تصمیم درباره چگونگی تولید این فیلم ، پس از اتمام نگارش فیلمنامه گرفته خواهد شد. طبیعتا هیچ کدام از بازیگران و دست‌اندرکاران این پروژه در این مرحله انتخاب نشده‌اند.

پیش از این هم شایعه شده بود که اصغر فرهادی به طور همزمان در حال کار روی چند فیلم کوتاه است، شایعه‌ای که واقعیت ندارد و در واقع به برگزاری کلاس‌های فیلمنامه نویسی او در شمال اسپانیا مربوط می‌شود:

به این شکل صحت ندارد. ایشان چند ماه قبل کارگاه فیلمسازی در شمال اسپانیا برگزار کردند، دانشجویان این کارگاه در طول ۱۰ روز زمان برگزاری، بیش از ۳۰ فیلم کوتاه ساختند که بر اساس ایده‌های مطرح شده خودشان و پرورش ایده‌ها به صورت گروهی شکل گرفته و ساخته شدند. دانشجویان مطابق معمول این نوع کارگاه‌ها از راهنمایی‌های آقای فرهادی برای ساخت فیلم‌های کوتاه خود استفاده کردند.

با این حساب نمی‌توان هنوز تایید کرد که آیا فرهادی مانند آخرین اثر خود، فیلم جدیدش را در خارج از ایران فیلم‌برداری خواهد کرد یا خیر. به هر حال برای اطلاعات بیشتر از پروژه جدید این کارگردان برنده دو جایزه اسکار باید مدت زمان بیشتری را منتظر بمانیم.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی