ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

فیلم «خانه پدری» بعد از ۹ سال رفع توقیف شد

اکران از همین چهارشنبه

۰

جنجالی‌ترین ساخته کیانوش عیاری یعنی فیلم «خانه پدری» که برای ۹ سال در توقیف بود، سرانجام از روز چهارشنبه اول آبان در سینماهای سرتاسر کشور اکران خواهد شد.

ماجرای «خانه پدری» در یک خانه قدیمی رخ می‌دهد که داستانی از اواخر دوره قاجار تا اواخر دهه ۷۰ را به صورت اپیزودیک روایت می‌کند. مهدی هاشمی، ناصر هاشمی و شهاب حسینی بازیگران این فیلم هستند. خانه پدری سرنوشت شخصیتی به نام محتشم را روایت می‌کند که برادران هاشمی وظیفه بازی در دوره‌های سنی جوانی و پیری او را بر عهده دارند.

این فیلم که برنده تندیس بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه و بهترین کارگردانی از هشتمین جشن انجمن منتقدان سینمایی شده بود، بعد از یک روز اکران در گروه هنر و تجربه از پرده سینماها پایین کشیده شد.

خانه پدری

بیشتر بخوانید:

یکی از ایرادهای وارد به خانه پدری، وجود صحنه‌ای بسیار خشن بود که باعث بالا رفتن رده سنی فیلم خواهد شد. حال به گزارش ایسنا قرار است اصلاحاتی جزئی در فیلم اعمال شود و خانه پدری بعد از ۹ سال این بار با رده سنی بالای ۱۵ سال اکران شود. گفته می‌شود که این فیلم پیش از این هم مجوز اکران در گروه هنر و تجربه را داشته اما کیانوش عیاری از قرار دادن فیلمش در این گروه سر باز زده است.

.کپی شد https://vgto.ir/1co

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...