ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اطلاعات جدیدی از Overwatch 2 لو رفت؛ رونمایی احتمالی در بلیزکان

به نظر می‌رسد شرکت بلیزارد که روزهای پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشته، برنامه‌های مفصلی برای Blizzcon امسال داشته باشد. مخصوصا پس از فاجعه سال گذشته و همه آن حواشی Diablo Immortal که باعث خشم گروه ...

رایان زجاجی
نوشته شده توسط رایان زجاجی | ۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۴

به نظر می‌رسد شرکت بلیزارد که روزهای پرحاشیه‌ای را پشت سر گذاشته، برنامه‌های مفصلی برای Blizzcon امسال داشته باشد. مخصوصا پس از فاجعه سال گذشته و همه آن حواشی Diablo Immortal که باعث خشم گروه زیادی از طرفداران این کمپانی شده بود. حالا هم طبق خبری که توسط ESPN منتشر شده، Overwatch 2 کاملا واقعی بوده و قرار است در این رویداد معرفی شود.

علاوه بر این‌ها، ESPN اطلاعات فراوانی هم از بازی منتشر کرده است. Overwatch 2 قرار است شامل مپ‌ها و حالت جدید بخش چندنفره، بخش‌های PvE (بازیکن در مقابل محیط) و حداقل یک قهرمان جدید باشد. حتی لوگوی جدید بازی هم لو رفته که در آن، عدد 2 با رنگ نارنجی در کنار لوگوی نمادین بازی قرار داده شده است.

قبلا هم گزارش شده بود که Overwatch 2 تمرکز بیشتری بر داستان و بخش PvE خواهد داشت و حالا هم گزارش ESPN آن را تایید می‌کند. قابلیت‌های قهرمانان و آیتم‌های درون بازی در بخش PvE حضور دارند. همچنین یکی از مراحل این بخش بازی در شهر ریودوژانیرو و در قالب یک تجربه چهارنفره داستانی جریان خواهد داشت.

علی‌رغم تمرکز بازی بر داستان و بخش PvE، بخش چندنفره کلاسیک اوورواچ نیز همچنان به قوت خود حضور خواهد داشت و ویژگی‌های جدیدی هم دریافت خواهد کرد. بازی اولین حالت چندنفره جدید خود از زمان عرضه نسخه اول را با نام Push دریافت خواهد کرد که در کنار چهار حالت Assault، Control، Escort و Hybrid قرار خواهد گرفت. همچنین این حالت در یک مپ جدید واقع در شهر تورنتو در جریان خواهد بود.

طبق گزارش، هم بخش PvE و هم حالت Push در بلیزکان قابل بازی خواهند بود. همچنین قرار است هیروی جدیدی با نام احتمالی Echo برای بازی معرفی شود. علاوه بر این‌ها، به نظر می‌رسد که سازندگان بر اساس فیدبک بازیکنان تغییرات عمده‌ای در بخش چندنفره اعمال کرده‌اند.

بلیزکان امسال در دو روز و تاریخ 1 و 2 نوامبر، معادل ۱۰ و اا آبان برگزار خواهد شد. علاوه بر Overwatch 2، گزارش‌های زیادی مبنی بر حضور و معرفی بازی Diablo 4 به گوش می‌رسد. به هر حال تنها چند روز دیگر همه این‌ها مشخص می‌شوند و باید دید آیا بلیزارد دوباره می‌تواند دل هواداران را به دست آورد، یا این که جنجالی دیگر بر دستانشان بگذارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی