ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

سریال دراکولا معرفی شد [تماشا کنید]

خاطرات خون آشام

۰

سریال دراکولا با انتشار یک تیزر جذاب معرفی شد؛ سریالی که طی سه قسمت ۹۰ دقیقه‌ای ساخته خواهد شد.

استیون موفات و مارک گیتیس بعد از پروژه بسیار موفق شرلوک سراغ ساخت یک سریال دیگر با محوریت شخصیت دراکولا رفته‌اند. همانطور که پیش از این گفتیم، این سریال در سه قسمت ساخته خواهد شد و هر قسمت آن‌ هم ۹۰ دقیقه طول خواهد کشید.

وظیفه کارگردانی قسمت اول این سریال بر عهده جان کمپبل است که بیشتر از همه او را به خاطر ساخت سریال Westworld می‌شناسیم. دیمون توماس کارگردان سریال موفق Kiilling Eve و پل مک گوگان که پیش از این کارگردانی قسمت‌هایی از سریال شرلوک را برعهده گرفته بود به ترتیب کارگردان‌های قسمت دوم و سوم دراکولا خواهند بود.

 

با توجه به این تیزر کوتاه می‌توان فهمید که سازندگان آن به طور کامل به فضای مخوف داستان‌های دراکولا وفادار مانده‌اند و با اثری طرف خواهیم بود که محدودیتی در به تصویر کشیدن کارهای خشن کنت دراکولا ندارد. ایفای نقش کنت دراکولا بر عهده کلیس بنگ است که پیش از این به خاطر بازی در فیلم مربع که برنده نخل طلای جشنواره فیلم کن شده بود، شناخته می‌شد. چهره سرد و بدون احساس بنگ باعث شده تا حضور او نقش دراکولا به عقیده بسیاری انتخاب خوبی باشد.

پخش سریال دراکولا از اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد. دور از انتظار نیست که در صورت واکنش‌های مثبت به این سریال تهیه‌کنندگان، دراکولا را برای فصول بیشتری تایید کنند.

.کپی شد https://vgto.ir/1fc

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...