تریلر هیجان انگیز Bad Boys for Life را با زیرنویس فارسی تماشا کنید

همان چیزی که از Bad Boys می‌خواهید

0

تریلر هیجان انگیزی از فیلم Bad Boys for Life منتشر شده که اتحاد مایک و مارکوس برای از بین بردن خلاف‌کارها را به نمایش می‌گذارد.

بعد از حوادث دو قسمت اول، حال مایک برای انجام عملیاتی بزرگ در یک گروه پلیسی جدیدی قرار می‌گیرد اما از آن‌جایی که کار خوب جلو نمی‌رود، او از مارکوس درخواست می‌کند که یک بار دیگر برای انجام ماموریتی خطرناک با یکدیگر متحد شوند. از آن‌جایی که هیچ شخصی به اندازه مارکوس نمی‌تواند به مایک کمک کند، او این درخواست را قبول کرده و داستان Bad Boys for Life آغاز می‌شود.

با توجه به این تریلر جالب و واکنش طرفداران سری به آن می‌توان گفت که Bad Boys for Life احتمالا همان چیزی است که طرفداران این فرنچایز از آن انتظار دارند و مانند همیشه علاوه بر صحنه‌های اکشن و جدی با موقعیت‌های خنده‌دار و جالبی هم طرف خواهیم بود.

 

قسمت اول از این مجموعه در سال ۱۹۹۵ اکران شد و در همان زمان طرفداران بسیاری به دست آورد. تا حدی که فیلم با بودجه محدود ۱۹ میلیون دلاری به گیشه موفقیت آمیز ۱۴۱ میلیون دلار در سرتاسر جهان رسید. البته قسمت دوم با وجود بودجه‌ای بسیار عظیم‌تر نتوانست موفقیت‌های Bad Boys را تکرار کند و همین باعث شد تا مدت‌ها خبری از این سری نباشد.

کار ساخت فیلم Bad Boys for Life به مراحل پایانی خود نزدیک می‌شود و باید منتظر اکران آن در تاریخ ۱۷ دی سال جاری باشیم.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1ij

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...