ترمیناتور: سرنوشت تاریک – مصاحبه با آرنولد شوارتزنگر و لیندا همیلتون

هاستالا ویستا بیبی!

۱

توجه‌ها به‌سوی فیلم سینمایی ترمیناتور: سرنوشت تاریک با اعلام خبر بازگشت جیمز کامرون در نقش مشاور و بازیگران اصلی فرنچایز، لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر جلب شد. فیلم سرنوشت تاریک که اکنون در سینماها اکران شده است، ستاره‌های قدیمی فرنچایز را در کنار شخصیت‌های جدیدی قرار می‌دهد که داستان تازه‌ای را به این مجموعه کلاسیک اضافه می‌کنند. همیلتون و شوارتزنگر به گفتگو با اسکرین رنت نشستند تا درباره تغییراتی که درگذر سال‌ها از اکران فیلم اصلی ترمیناتور ایجادشده است صحبت کنند و از کار کردن در کنار بازیگران جدید و جوان‌تر برای ما بگویند.

کارتان فوق‌العاده بود. این فیلم ترمیناتور دقیقاً همان چیزی بود که می‌خواستم. سؤال اول: چه چیزی درباره فیلمنامه شما را به بازگشت به این پروژه ترغیب کرد؟

آرنولد شوارتزنگر: خوب برای من فقط یک داستان بود. وقتی جیمز کامرون برایم داستان را تعریف کرد و گفت که لیندا همیلتون برمی‌گردد گفتم: «من هستم.»

تنها تفاوت این بود که داستان فرق داشت و شخصیت در حال تحول بود. ترمیناتور، مدل تی-800، رویارویی‌هایی که در فیلم دارد، چالش‌های بزرگ، سایر ترمیناتورها، رِو-9 ها یا هرچه که نامیده می‌شوند با توانایی‌ها متنوع. آنها با روش‌هایی جالب باعث سرگرم کردن مردم و ایجاد سکانس‌های اکشن می‌شوند. به نظرم همه‌چیز واقعاً عالی بود.

نمی‌خواهم چیزی را اسپویل کنم اما دینامیک رابطه شما دو نفر در این فیلم متفاوت است. آیا می‌توانید درباره دیدگاه سارا نسبت به کارل صحبت کنید؟

لیندا همیلتون: نمی‌توانم چیزی را اسپویل کنم ولی این را می‌گویم که سارا در مکانی خیلی خیلی تاریک قرار دارد. زنی بدون مأموریت، زنی بدون پسر.

پس وقتی او با ترمیناتور روبه‌رو می‌شود، کاملاً حق دارد که بخواهد او را بکشد. چراکه او زنده است تا از تمامی ماشین‌ها انتقام‌جویی کند و از سوی دیگر سارا همچنین طرفدار پروپاقرص انسانیت نیز نیست. پس او زنی سردرگم است و قلبی سیاه دارد. و سفر با چنین شخصیتی جالب است.

شما اولین فیلم را در سال 1984 ساختید. آیا پیشرفت تکنولوژی تا به امروز برایتان اعجاب‌انگیز است؟ و فکر می‌کنید کدام ابزار تکنولوژیکی بشریت را به سرنوشت تاریک واقعی هدایت خواهد کرد؟

آرنولد شوارتزنگر: من وقتی به گذشته فکر می‌کنم شگفت‌زده می‌شود. در 1984 وقتی فیلم ترمیناتور اکران شد، مردم گفتند: «این فیلم علمی تخیلی است. هیچ‌چیز آن به واقعیت نخواهد پیوست. اینها فقط چیزهای تخیلی از آینده است.» و اما امروز همه‌چیز به واقعیت بدل شده است. پس واقعاً دیدن این موضوع فوق‌العاده است.

تنها چیزی که هنوز رخ نداده این است که ماشین‌ها خودآگاه نشده‌اند.

البته تا آنجایی که می‌دانیم.

آرنولد شوارتزنگر: دقیقاً تا آنجایی که می‌دانیم. اما بقیه آن رخ‌داده است. این مسیری است که داریم در آن حرکت می‌کنیم پس چیزی که آن فیلم‌ها نمایش دادند بر اساس واقعیت بود و جیمز کامرون در پیش‌بینی آن بی‌نظیر عمل کرده است.

جیمز کامرون بازگشته است و ساخت فیلم‌های دنباله با حضور بازیگران فیلم اصلی الان عادی شده است. آیا امکان آن وجود دارد که در دنباله‌ای برای «آخرین قهرمان» یا «دروغ‌های حقیقی» بازی کنید؟

آرنولد شوارتزنگر: ممکن است. به هواداران بستگی دارد، اگر آنها بخواهند فیلمی مانند آن دوباره ببینند. اگر فیلمنامه خوب باشد، چراکه نه.

و لیندا،  در این فیلم- تمامی زنان سرسخت هستند. شما واقعاً فوق‌العاده هستید.

لیندا همیلتون: (عطسه می‌کند) بله.

آرنولد شوارتزنگر: عافیت.

لیندا همیلتون: ممنون. خوبم.

(پاسخ من چی شد؟)

آیا می‌توانید درباره تجربه کار کردن با مک کنزی و ناتالیا صحبت کنید؟

لیندا همیلتون: بله. آنها بهترین اجراهای خود را در این فیلم به نمایش گذاشتند و بهترین آنها برابر با بهترین من بود. پس هرروز سر صحنه ما برای یکدیگر مانند سکو عمل می‌کردیم و در هرلحظه، دو نفر از ما به نفر سومی نگاه می‌کرد و مدام می‌گفتیم: «چطوری داری این کار انجام می‌دهی؟ چطوری داری این کار را انجام می‌دهی؟»

هر یک از ما مهارت‌های خاص خودمان را داشتیم اما آنها زنانی فوق‌العاده، جنگجویانی سرسخت و بازیگرانی متعهد هستند و آنها تیم رؤیایی من‌اند.

شما بی‌نظیر هستید. از شما به خاطر یک ترمیناتور فوق‌العاده واقعاً سپاسگزاریم.

منبع: اسکرین رنت

.کپی شد https://vgto.ir/1kc

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
Reza Dark آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Reza Dark
مهمان
Reza Dark

عالی بود مقاله🌹💘

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...