ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

جوکر پر درآمدترین فیلم کامیک بوکی تاریخ شد

رکورد فیلم دوست‌داشتنی ماسک شکسته شد

۱۱
انارگیفت

آن‌قدر تعداد فیلم‌‌های کامیک بوکی زیاد است که تبدیل شدن فیلم جوکر به پردرآمدترین فیلم کامیک بوکی تاریخ را خبر بسیار مهمی بدانیم. جوکر حالا با رسیدن به ۹۵۷ میلیون دلار فروش در سرتاسر جهان، ۱۵ برابر هزینه ۶۲.۵ میلیون دلاری خود درآمد کسب کرده است.

چنین رقمی از آن جهت اهمیت دارد که فیلمی بزرگی مثل Avengers: Endgame برای رسیدن به آن سود نیاز به تعداد زیادی فیلم پیش‌درآمد داشت اما جوکر به عنوان یک فیلم کم هزینه به آن رسید.

پیش از این فیلم‌ ماسک با هزینه ۲۳ میلیون دلاری و درآمد ۳۵۱ میلیون دلار به عنوان سودآورترین فیلم کامیک بوکی در نظر گرفته می‌شد. رتبه‌های بعدی نیز به فیلم‌هایی مثل ونوم و ددپول اختصاص دارد.

فیلم جوکر 2019

جدا از نحوه پرداخت متفاوت تاد فلیپس به شخصیت جوکر و الهام گرفتن از فیلم‌های شناخته شده‌ای مانند «کمدین بزرگ» و «راننده تاکسی» برای ساخت این اثر، جوکر به خاطر حواشی فراوان در مورد خشونت زیاد فیلم هم در صدر اخبار قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

بسیاری جوکر را مروج خشونت بدون منطق می‌دانند اما طرفداران فیلم که اصلا هم کم نیستند اعتقاد دارند جوکر از لحاظ خشن بودن با تعداد زیاد فیلم‌های خشنی که هر ساله در هالیوود اکران می‌شوند، حتی قابل مقایسه هم نیست.

به هر حال، موفقیت‌های جوکر باعث شده تا از همین حالا شایعات مربوط به نسخه دوم این فیلم شنیده شوند. کارگردان جوکر تاد فلیپس و بازیگر اصلی این فیلم یعنی واکین فینیکس فعلا هرگونه احتمال ساختی را قطعی نمی‌دانند ولی نسبت به شکل گیری ادامه داستان این فیلم هم بدبین نیستند.

.کپی شد https://vgto.ir/1jp

11
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
8 نظرات
3 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
8 نویسندگان دیدگاه
شایان کرمیPnntAmirmj7090محمد آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
Pnnt
مهمان
Pnnt

یه وب سایت دروغ مینویسه باقی هم کپی میکنن حکایت شماست جوکر هنوز یک سوم پایان بازی درامد نداشته فروش پایان بازی دو میلیارد هشتصد میلیون دلار بوده با بودجه ساخت زیر چهار صد میلیون دلار،

Pnnt
مهمان
Pnnt

انتقام جویان پایان بازی رو پشت سر گذاشته اصلا امکان نداره لطفا اعداد ارقام رو کنار هم بزارید تا خواننده متن مقایسه کنه و بهتر درک کنه با این پست ناقص اصلا این صفحه رو پاک کنید بهتره

Amir
مهمان
Amir

عالیه

Sorena
مهمان
Sorena

و یک سوال دیگر شخصیت جوکر در فیلم شوالیه تاریکی به گفته بازرس گوردون نه اسم و نشانی دارد و نه سابقه ای و کاملاً مجهول است و گویی که از آسمان آمده است.اما در فیلم جوکر دارای اسم و شخصیت معلومی است به نام آرتور فلک.آیا این جوکر همان جوکر شوالیه تاریکی است یا خیر؟

محمد
مهمان
محمد

کارگردان ساخت نسخه دو رو تکذیب کرده و این فیلم برداشتی آزاد اما وفادار به کمیک از شخصیت جوکر است و ارتباطی با اثر نولان ندارد

mj7090
مهمان
mj7090

جوکر همه اش یکی هست اما چون از اول خالق جوکر مثل بقیه شخصیت ها ریشه اش رو باز نکرده اسم های مختلف و داستان های مختلف براش نوشتن وگرنه اینهم همون جوکر دنیای بتمن هست 😉

Sorena
مهمان
Sorena

در انتهای فیلم جوکر صحنه قتل پدر و مادر بروس وین یا همان بتمن آینده رو به نوعی با فیلم آغاز بتمن ساخته کریستوفر نولان پیوند داد.اما سوال اینجاست که آیا این جوکر با بازیِ خواکین فونیکس همان جوکر فیلم شوالیه تاریکی با بازیِ هیث لجر است یا خیر.و اگر جواب کارگردان فیلم مثبت باشد.سوالی که به ذهن میرسد اینست که چگونه هر دو شخصیت جوکر تقریباً در یک سن و سال در دو دورهُ سری فیلمهای جوکر با هم ترکیب خواهند شد؟

Amirironbat
مهمان
Amirironbat

دمش گرم. حقشه.کسایی که عین من فیلم رو ۸ بار دیدن می فهمن.

Mohammad Amin
کاربر
Mohammad Amin

این فیلم همه رو به یاد دوران شکوه DC می اندازه.

محمد
مهمان
محمد

در کاخ بزرگان سینما همهمه ای حکم فرما بود، تانوس بر تختی طلایی تکیه داده بود و خانواده مارول دور ش را شلوغ کرده بودند.
پدرخوانده در کنار ماتریکس و فایت کلاب مشغول نگاه کردن به عکس چاپلین و آلن دلون بودند.
ناگهان صدای خنده های گوشخراش از پایین پله ها به گوش رسید.
دد پول را کنار زد و دستی بر سر تانوس گذاشت : فکر میکردم سینما تراژدیه! نگو کمدیه!

ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...