اولین تریلر از اولین انیمیشن سینمایی بلند اسکوبی دو منتشر شد [تماشا کنید]

این بار گذشته گروه هم به تصویر کشیده می‌شود

۰

این روزها بازارِ احیای مجموعه‌های سینمایی قدیمی حسابی داغ شده و بعد از دیزنی، حالا نوبت به برادران وارنر رسیده تا یکی از معروف‌ترین شخصیت‌هایش را این‌بار به پرده‌های نقره‌ای بیاورد؛ ساعاتی پیش اولین تریلر از انیمیشن سینمایی بلند اسکوب (Scoob!) منتشر شد که بخش‌هایی از داستان را در دو زمان گذشته و حال به تصویر می‌کشد.

با توجه به تریلر، «گذشته» نحوه آشنایی اسکوبی (سگ معروف مجموعه) با شگی و بقیه اعضای گروه را نشان می‌دهد و در زمانِ «حال» هم اعضا باید به سراغ حل پرونده‌ای آخرالزمانی بروند. انیمیشن برای اکران در ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۹۹) برنامه‌ریزی شده و صداگذاری اسکوبی را فرانک ولکر (Frank Welker)، صداگذار انیمیشن‌های قدیمی این شخصیت، به‌عهده گرفته است.

 

اسکوبی 2020 نخستین انیمیشن سینمایی بلندِ اسکوبی دو به‌حساب می‌آید که در پرده‌های سینما اکران می‌شود. در سال ۲۰۰۲ و ۲۰۰۴ دو لایو اکشن از این سری اکران شد که با وجود بازخوردها منفی فروش خوبی را تجربه کردند. مخصوصا قسمت دوم که با وجود بودجه ۲۵ میلیون دلاری در نهایت توانست ۱۸۱ میلیون دلار بفروشد.

البته همین بازخوردهای منفی کار دست سازنده داد و حتی فروش بالا هم باعث نشد تا برادران وارنر ساخت قسمت سوم لایو اکشن‌های اسکوبی دو را متوقف نکند. در نتیجه این اتفاق اسکوبی دو به بقیه مجموعه‌های خاطره‌انگیزی پیوست که کم کم از مرکز توجهات کنار رفتند. با این حال انیمیشن اسکوبی 2020 می‌تواند ورق را برگرداند.

اما در کنار فرانک ولکر، صداگذاری چهار عضو دیگر گروه به‌عهده زک افزون (Zac Efron در نقش فِرِد)، آماندا سایفرد (Amanda Seyfried در نقش دافنه)، جینا رودریگز (Gina Rodriguez در نقش وِلما) و ویل فورته (Will Forte در نقش شگی) است.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1kr

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...