اطلاعاتی از بازی جدید ناتی‌داگ فاش شد

با یکی از انحصاری‌های پلی استیشن 5 بیشتر آشنا شوید

۰

در درخواست استخدام جدید ناتی‌داگ آمده که آن‌ها به دنبال برنامه‌نویسی برای بخش سیستم‌های آنلاین خود هستند. از آنجایی که The Last of Us Part 2 بخش چندنفره ندارد می‌توان انتظار داشت که این درخواست‌های استخدام مربوط به پروژه جدیدی از این استودیو می‌شود.

البته این احتمال هم وجود دارد که ناتی‌داگ و سونی بخواهند برای نسخه نسل بعد The Last of Us Part 2 بخش چند نفره طراحی کنند. پیش از این هم مشخص شده بود که استودیو ناتی‌داگ در حال ساخت یک بازی اکشن ادونچر با نام Stray’s Cross خواهد بود که برای پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد.

داستان بازی Stray’s Cross حول یک جنگ مخفی می‌چرخد که برای سال‌های طولانی ادامه داشته و در نهایت باعث شده تا تمدن بشریت به شکلی که امروزه می‌شناسیم به پایان برسد.

گفته می‌شود برای طراحی جهان این بازی از آثار استیم پانک الهام گرفته شده و برخلاف بازی‌های قبلی ناتی داگ، دارای دوربین اول شخص خواهد بود. همچنین بازی دارای دو شخصیت اصلی است. قبل از این در شایعه‌ای آمده بود که شخصیت اصلی، یک زن دانشمند است که با یک مرد تحت تعقیب همکاری می‌کند.

تا آن زمان باید منتظر بازی مورد انتظار ناتی‌داگ یعنی The Last of Us Part 2 باشیم که در تاریخ ۹ خرداد به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. این بازی برای پلی‌استیشن 5 هم منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

تماشا کنید: ویجیاتو – سال آخر پلی استیشن 4

.کپی شد https://vgto.ir/1l7

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...