شاید بازیگران سریال Friends دوباره دور هم جمع شوند

اما نه در قالب بازسازی سریال

۰

بدون شک یکی از محبوبترین و شناخته‌شده‌ترین سریال‌های تلویزیونی تاریخ Friends است و شاید به نحوی متفاوت شاهد بازگشت آن باشیم. منابعی به هالیوود ریپورتر گزارش داده‌‌اند که یک دورهمی ویژه با حضور هر شش بازیگر این سریال برای سرویس HBO Max در نظر گرفته شده. گفته می‌شود مارتا کافمن و دیوید کرین، سازندگان سریال نیز در این اثر حضور خواهند داشت.

البته موضوع ذکر شده به این معنا نیست که ممکن است ریبوتی برای Friends ساخته شود. اگر خاطرتان باشد حدود دو ماه پیش تقریبا تمام دست‌اندرکاران دخیل در ساخت این سریال تاکید و تایید کردند که هرگز Friends بازسازی نخواهد شد. حالا این قضیه چگونه خواهد بود و دور هم جمع شدن مجدد بازیگران سریال به چه مفهومی است، هنوز کسی نمی‌داند.

البته در سوی دیگر لازم است تاکید کنیم فعلا برای چنین رخدادی هم دلتان را صابون نزنید. با توجه به گزارش اخیر، امضای قرارداد برای دورهمی مورد بحث «فاصله زیادی تا به سرانجام رسیدن» دارد و قراردادهای بازیگران و سازندگان نهایی نشده. به خصوص با توجه به این مسئله که لازمه تولید محتوای جدید خالی بودن برنامه بازیگران بوده که گویا اتفاقا حسابی هم سرشان شلوغ است. هالیوود ریپورتر اشاره دارد ممکن است هرگز این مسئله عملی نشود، همانطور که خیلی از پروژه‌ها به خاطر عدم هماهنگی کنسل می‌شوند.

گفتنی است ستارگان اصلی سریال Friends، «جنیفر انیستون»، «کورتنی کاکس»، «لیزا کودرو»، «مت له بلانک»، «دیوید شویمر» و «متیو پری» هستند که همگی در واقع دوستانی مقیم شهر نیویورک آمریکا به شمار می‌آیند.

این سریال توسط کمپانی وارنر براس ساخته شده و بین سال‌های ۱۹۹۴ تا ۲۰۰۴ از شبکه NBC پخش شد. در حال حاضر کل مجموعه روی سرویس نتفلیکس قابل تماشا است، اما این موضوع تنها تا پایان سال ۲۰۱۹ ادامه خواهد داشت. با شروع سال ۲۰۲۰ سریال مورد بحث به سرویس HBO Max نقل مکان می‌کند.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1l9

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...