ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

پچ جدید Modern Warfare مشکل بریدگی تصویر را برطرف می‌کند

به نظر می‌رسد که اینفینیتی وارد بالاخره توانسته تا مشکل بریدگی تصویر میان‌پرده‌های Call of Duty: Modern Warfare روی پلتفرم کامپیوتر را برطرف کند. برای اطلاع بیشتر در ادامه با ویجیاتو همراه باشید. آخرین نسخه ...

پدرام بهادری
نوشته شده توسط پدرام بهادری | ۲۷ آبان ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۵

به نظر می‌رسد که اینفینیتی وارد بالاخره توانسته تا مشکل بریدگی تصویر میان‌پرده‌های Call of Duty: Modern Warfare روی پلتفرم کامپیوتر را برطرف کند. برای اطلاع بیشتر در ادامه با ویجیاتو همراه باشید.

آخرین نسخه سری کال آو دیوتی روز جمعه آپدیتی اختصاصی برای پلتفرم پی‌سی دریافت کرد که قرار است مشکل بریدگی تصویر میان‌پرده‌های بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare را اصلاح کند، مشکلی که از روز عرضه تا به همین حالا گریبان‌گیر پی‌سی گیمرها بوده است.

از همان روز عرضه، کسانی که بازی را روی کامپیوترهای شخصی خود خریداری کرده بودند، گزارش داده‌اند که تمامی میان‌پرده‌های بازی دارای مشکل بریدگی تصویر یا همان Stutter است که در مواردی باعث می‌شود صدا و تصویر با یکدیگر هماهنگ نباشند. مشکلی که می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد مخصوصا وقتی که میان‌پرده‌ها تنها فرصتی است که می‌توانید کمی از داستان بازی اطلاع پیدا کنید.

امیدواریم که این پچ جدید بتواند این مشکل را حل کند و گزارش‌های اولیه هم نشان می‌دهد که ظاهرا ایراد برطرف شده. این آپدیت همچنین ایراد Dev Error 6178 را نیز مرتفع می‌کند، یکی دیگر از مشکلاتی که نسخه کامپیوتر بازی از آن رنج می‌برد.

پچ و بروزرسانی بزرگ قبلی نیز به منظور بالانس کردن بخش چندنفره Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده بود که البته خودش نیز مشکلات جدیدی را به همراه داشت. صبح امروز نیز اطلاعاتی از بتل رویال این بازی به بیرون درز پیدا کرد که این خبر و دیگر اخبار مرتبط به کال آو دیوتی را در ادامه می‌توانید مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید:

اگر شما هم نسخه جدید سری کال آو دیوتی و ریبوت مدرن وارفر را روی کامپیوترهای شخصی تجربه کردید، از تجربه‌های خودتان در بخش نظرات بگویید، هر چند که در حال حاضر با وضعیت اینترنت فعلی امکان دانلود بروزرسانی وجود ندارد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی