پیش تولید سریال «عاشقانه ۲» آغاز شد

بازگشت محمدرضا گلزار به شبکه نمایش خانگی

۰

مدتی پیش بود که محمدرضا گلزار، بازیگر پرطرفدار کشور در حساب کاربری رسمی اینستاگرامش خبر از ساخت دنباله سریال عاشقانه داده بود، اما تا این لحظه هنوز چیزی رسمی نشده بود. حالا رسما اعلام شده فرآیند پیش تولید این سریال آغاز شده است.

به گزارش ویجیاتو، به نقل از سلام سینما، مجموعه نمایش خانگی «عاشقانه ۲» به کارگردانی منوچهر هادی کلید خورده است. هنوز معلوم نیست آیا تمام بازیگران سری اول این سریال در عاشقانه ۲ هم حضور خواهند داشت یا خیر، اما با توجه به تصاویری که محمدرضا گلزار از جلد فیلم‌نامه منتشر کرده بود، قطعی است که ستاره ۴۲ ساله سینمای ایران در آن حضور خواهد داشت.

با این حال اسامی برخی از دست‌اندرکارانی که در ساخت عاشقانه ۲ مشارکت خواهند داشت اعلام شده؛ بر این اساس در کنار منوچهر هادی که کارگردانی کار را بر عهده گرفته، سعید جلالی و علیرضا کاظمی پور نویسندگان فیلم‌نامه و داستان سریال خواهند بود. هومن کبیری نیز وظیفه تهیه‌کنندگی را بر عهده گرفته است.

گفتنی است در سری نخست این سریال بازیگرانی مانند محمدرضا گلزار، مهناز افشار، ساره بیات، پانته‌آ بهرام، بهاره کیان افشار، حمیدرضا پگاه، فرزاد فرزین، حسین یاری، علیرضا زمانی‌نسب، مسعود رایگان، هومن سیدی و سارا رسول‌زاده حضور داشتند.

سریال عاشقانه در سال ۱۳۹۴ / ۱۳۹۵ ساخته شده و در هفده قسمت تا مرداد ماه سال ۱۳۹۶ به صورت هفتگی از طریق شبکه نمایش خانگی در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت. عاشقانه ۲ نیز بدون تردید به صورت دیسک و پخش آنلاین در شبکه نمایش خانگی منتشر خواهد شد. ناگفته نماند آخرین فعالیت منوچهر هادی در حوزه نمایش خانگی مجموعه «دل» است که هنوز به بازار نیامده است.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1no

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...