ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

اولین ابزار ماد غیررسمی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

تعدادی از کاربران نسخه پی‌سی Red Dead Redemption 2 یک ابزار ماد غیر رسمی برای این بازی توسعه داده‌اند که به کاربران برای ساخت مادهای بیشتر کمک می‌کند. با نزدیک شدن به انتشار نسخه استیم ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۰

تعدادی از کاربران نسخه پی‌سی Red Dead Redemption 2 یک ابزار ماد غیر رسمی برای این بازی توسعه داده‌اند که به کاربران برای ساخت مادهای بیشتر کمک می‌کند.

با نزدیک شدن به انتشار نسخه استیم Red Dead Redemption 2، این بازی در دسترس گروه بزرگی از کاربران پی سی قرار خواهد گرفت و همین قضیه باعث می‌شود نیاز به ابزار ماد برای این عنوان، بیشتر از هر زمان دیگری حس شود. این ابزار که Nexus Mods نام دارد، فضایی را برای کاربران فراهم می‌کند تا سازندگان مادها ساخته‌های خود را برای دانلود قرار دهند و کاربران نیز به راحتی آن‌ها را دانلود کنند.

با توجه به این که مادسازها همواره علاقه بسیار زیادی به ساخت ماد برای دیگر ساخته‌ی راکستار یعنی GTA V نشان داده‌اند، انتظار می‌رود که در آینده‌ای بسیار نزدیک شاهد مادهای عجیب و غریب و خنده‌داری از سمت جامعه کاربری Red Dead Redemption 2 باشیم.

Red Dead Redemption 2

البته در حال حاضر نسخه پی سی این بازی در شرایط پایداری قرار ندارد و بسیاری از کاربران در اجرای بدون افت‌فریم و بدون لگ این اثر با مشکلات زیادی روبرو هستند. راکستار قول داده در آینده‌ای نزدیک با عرضه به‌روزرسانی‌های کارساز، بخش عمده‌ای از این مشکلات را حل کند.

بیشتر بخوانید:

در نهایت می‌توانید با یکی از اولین مادهای GTA V آشنا شوید که بعضی از NPCهای بازی را به زامبی‌ها خشنی تبدیل می‌کند که با چاقو به جان آرتور و بقیه مردم شهر می‌افتند.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی