ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از ویجیاتو انتخاب کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
اصلا راضی نیستم
واقعا راضی‌ام
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر ویجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

اخبار و مقالات

زامبی‌ها به Red Dead Redemption 2 آمدند

با وجود آن‌که نسخه‌ی پی‌سی Red Dead Redemption 2 در وضعیت پایداری قرار ندارد اما کاربران از همین حالا شروع به ساخت مادهای متنوعی برای این بازی کرده‌اند. در یکی از جدیدترین این مادها، زامبی‌ها ...

شایان کرمی
نوشته شده توسط شایان کرمی | ۵ آذر ۱۳۹۸ | ۱۸:۵۹

با وجود آن‌که نسخه‌ی پی‌سی Red Dead Redemption 2 در وضعیت پایداری قرار ندارد اما کاربران از همین حالا شروع به ساخت مادهای متنوعی برای این بازی کرده‌اند. در یکی از جدیدترین این مادها، زامبی‌ها به بازی اضافه شدند تا یادآور بسته الحاقی نسخه پیشین این فرنچایز یعنی Undead Nightmare باشند.

زامبی‌هایی که در این ماد آن‌ها را مشاهده می‌کنیم، بر اساس NPCهایی با نام «نایت فولک» ساخته شده‌اند؛ افرادی که در Red Dead Redemption 2 نزدیک‌ترین چهره‌ را به زامبی‌ها دارند.

البته این افراد برخلاف زامبی‌ها می‌توانند چاقو حمل کرده و تله‌هایی بر سر شما قرار دهند. حال این ماد جدید باعث شده تا نایت فولک‌ها در دسته‌های بزرگ‌تری ظاهر شده و به عنوان یک گروه به آرتور حمله کنند.

Red Dead Redemption 2

این ماد هنوز در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و سازندگان آن قول داده‌اند در آینده‌ای نزدیک ویژگی‌های جدیدی به این زامبی‌ها اضافه کرده و آن‌ها را به تصوری که ما از زامبی‌ها داریم نزدیک‌تر کنند.

همان‌طور که پیش از این گفتیم، نسخه‌ی پی‌سی Red Dead Redemption 2 چندان قابل بازی نیست و بازی روی درجات گرافیکی مختلف با مشکل افت فریم و لود نشدن تکسچرها روبرو است. البته راکستار قول داده در آینده‌ای نزدیک بخش عمده‌ای از این مشکلات را برطرف کند.

بیشتر بخوانید:

در حالی نسخه‌ی پی‌سی Red Dead Redemption 2 منتشر شده که گفته می‌شود راکستار در حال توسعه بازی جدیدی است که در قرون وسطی رخ می‌دهد و سبک آن هم «جهان باز» خواهد بود.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی