ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

قسمتی از نقشه Cyberpunk 2077 لو رفت؛ بازی از The Witcher 3 کوچک‌تر است

کیفیت به کمیت ترجیح داده شده است

۰
انارگیفت

نسل هشتم پر بود از بازی‌هایِ جهان بازِ خالی. با قابلیت‌های گرافیکی جدیدی که پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان فراهم کردند، «جهان باز» (Open World) تبدیل به یکی از ترندهای نسل هشتم شد و هرچند نمونه‌های خوبی هم دیدیم اما در خیلی از بازی‌ها این میزان کیلومتر مربع بود که انگار اهمیت داشت. دنیایی بزرگ بدون آنکه محتویات کافی برای سرگرمی مخاطب وجود داشته باشد.

ویچر 3 یکی از همین نمونه‌های خوب بود و ظاهرا سی دی پراجکت رد با اهمیت دادن بیشتر به کیفیت می‌خواهد یک تجربه جهان بازِ بهتر را با سایبرپانک 2077 به وجود بیاورد. به تازگی یک کتاب هنری ۱۹۲ صفحه‌ای از بازی برای پیش خرید در دسترس قرار گرفته که در کاور نسخه ویژه‌اش، یک نقشه زرد و سفید دیده می‌شود.

نقشه سایبرپانک 2077هرچند هنوز چیزی از سوی سازنده تایید نشده اما بعضی از کاربران احتمال می‌دهند که این عکس مربوط به نقشه سایبرپانک 2077 باشد. البته اینکه نقشه کلی همین‌قدر است یا عکس تنها قسمتی از دنیای بازی را نشان می‌دهد هنوز مشخص نیست اما با توجه به کوچکی نقشه و اینکه عکس از بالا می‌تواند ادامه پیدا کند، بعید به نظر می‌رسد کل دنیای بازی به همین محیط محدود بشود.

تهیه کننده بازی در گذشته تایید کرده بود که سایبرپانک 2077 از ویچر 3 کوچک‌تر است و تیم توسعه دهنده جای اینکه تمرکزش را روی چند کیلومتر بیشتر بگذارد، تلاش کرده تا محتویات زیادی را در دنیای بازی جا بدهد. ظاهرا یکی از دلایلی هم که بخش داستانی سایبرپانک 2077 کوتاه‌تر از ویچر 3 است را باید به همین نقشه کوچک‌تر بازی ربط بدیم.

چند روز پیش و در جریان یک رویداد سالیانه مشخص شد که با احتسابِ داستان اصلی و ماموریت‌های فرعی بزرگ (فعالیت‌های کوچک‌تر محاسبه نشده) بازی جدید سی دی پراجکت از ویچر 3 کوتاه‌تر خواهد بود اما ارزش تکرار بیشتری دارد.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1sa

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...