ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا تو ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو.

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

دامنه SilentHill.com را همین الان با قیمت ده هزار دلار می‌توانید بخرید

انگار کونامی فراموش کرده سایلنت هیلی هم وجود دارد

۰

کونامی وضعیت بدی را سپری نمی‌کند و با تمرکز بیشتری روی بقیه بخش‌هایش توانسته درآمدش نسبت به سال‌های گذشته را افزایش دهد. اتفاقی که هرچند برای سرانِ خود کمپانی خوشایند است اما افزایش سوددهی دیگر بخش‌ها، به ضرر آی‌پی‌هایی تمام شده که دورانی جزو بهترین‌های صنعت بازی‌های ویدیویی به حساب می‌آمدند.

اگر از Contra و جدیدترین نسخه‌اش که با بازخوردهای خیلی منفی روبه‌رو شد فاکتور بگیریم، در حال حاضر Pro Evolution Soccer تنها بازی همچنان فعال کونامی روی کنسول‌های خانگی است و از متال گیر، سایلنت هیل و Castlevania هر از گاهی فقط شایعاتی را می‌شنویم. اگر فکر می‌کنید دیگر از این بدتر نمی‌شود، گزارش وب‌سایت RelyOnHorror احتمالا غافل‌گیرتان می‌کند.

با توجه به این گزارش کونامی دامنه SilentHill.com را از تابستان تمدید نکرده و همین الان هر کسی می‌تواند این دامنه را با قیمت ۹۸۳۵ دلار خریداری کند. بعد از خریداری دامنه نیز با پرداخت سالیانه ۱۰.۹۸ دلار می‌توان آن را تمدید کرد.

سایلنت هیل جدید البته کونامی سال‌ها بود که از SilentHill.com استفاده نمی‌کرد و تقریبا از ۲۰۰۸ تا زمانی که دامنه منقضی شد، اگر کسی به این آدرس می‌رفت به یک سری جستجوی مرتبط با بازی سایلنت هیل منتقل می‌شد. یعنی کونامی از مدت‌ها پیش علاقه‌ای به دامنه نداشت.

بنابراین تمدید نشدنِ آدرس از سوی کونامی لزوما این معنی را ندارد که مجموعه سایلنت هیل کاملا فراموش شده. فقط مسئله اینجاست که سازنده‌ها معمولا تلاش زیادی می‌کنند تا دامنه‌های مشابه با نام مجموعه‌‌هایشان را نگه دارند. آن هم دامنه‌ای مثل SilentHill.com که کاملا به خود بازی اشاره دارد.

آخرین بازی سایلنت هیل در سال ۲۰۱۲ برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا منتشر شد. قرار بود ساخت قسمت بعدی این مجموعه را کوجیما به عهده بگیرد اما به‌خاطر دعوایی که بین کوجیما و کونامی شکل گرفت، هیچوقت نتیجه این همکاری را نتوانستیم ببینیم.

بیشتر بخوانید:

.کپی شد https://vgto.ir/1to

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...