ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چگونه در مسابقات کلش رویال عملکرد بهتری داشته باشیم؟

با خواندن این متن می‌توانید عملکرد بهتری در مسابقات کلش رویال داشته باشید

۱

مسابقات یا تورنومنت‌ها در کلش رویال یکی از راه‌های بسیار معروف برای به دست آوردن بهترین جوایز ممکن در بازی به شمار می‌روند. در صورتی که در این مسابقات به موفقیت برسید می‌توانید حتی کارت‌های افسانه‌ای یا Legendary به دست بیاورید. البته این جایزه‌ها به چقدر خوب بودن شما در طول مسابقات نیز بستگی خواهد داشت. در مسابقات هرچه قدر آرنا یا Arena اکانت شما از حریفان بالاتر باشد، شانس صعود به ۱۰ نفر برتر بالا می‌رود. در این مطلب قصد داریم به مواردی اشاره کنیم، که بتواند به شما کمک کند تا در مسابقات کلش رویال عملکرد بهتری داشته باشید.

بهترین دسته از کارت‌هایی که دارید را انتخاب کنید

قبل از آنکه یک مسابقه را شروع کنید، باید بهترین دسته از کارت‌های کلش رویال خود را آماده کرده باشید. از آنجایی که باخت به شدت به لحاظ رده بندی برایتان گران تمام خواهد شد، به دنبال دسته‌ای از کارت‌ها باشید که بیشترین مساوی (مسابقات دارای ۳ دقیقه وقت اضافی هستند) و برد‌های پیاپی (معمولا ۲ تا ۳ بار) در مبارزات معمولی را به ارمغان می‌آورد.

نکته‌ی بعدی این است که هرگز در حین مسابقات، نسبت به تغییر دسته کارت‌های خود اقام نکنید. مسابقات کوتاه عموما کمتر از یک ساعت طول می‌کشند. ارزیابی دسته‌های کارت وسط مسابقات هرگز فکر خوبی نیست و تنها باعث می‌شود شکست بخورید.

زمانبندی مناسبی برای یافتن مبارزات داشته باشید

مسابقات به شدت رقابتی هستند. بیشتر بازیکنان در مسابقات معمولا پیش از این به رده‌های بالای مسابقات رسیده‌اند و تا حدی حرفه‌ای هستند. بیشتر مسابقات دارای بازیکنان Legendary Arena هستند که همیشه در مسابقات عملکرد مناسبی داشته و دارند و به راحتی در آن‌ها به پیروزی می‌رسند.

بهترین زمان برای انجام مبارزات زمانی است که این بازیکنان قدرتمند در مسابقات حضور نداشته باشند. برای جلوگیری از رو در رو شدن با آن‌ها زمانی است که برترین بازیکنان اول تا پنجم در حال بازی کردن هستند.

این موضوع به راحتی قابل مشاهده است. هرزمان دیدید این افراد در حال بازی کردن هستند، شروع به جست و جو برای مبارزات نمایید. با این روش احتمال اینکه با بازیکنان ضعیف‌تری رو به رو شوید بالاتر خواهد رفت. همچنین به یاد داشته باشید که ۵ تا ۱۵ دقیقه‌ی ابتدایی شروع مسابقات بهترین زمان برای انجام مبارزات است. چرا که عموم بازیکنان در تلاش برای بالا بردن رتبه‌ی خود هستند.

وقتی شکست می‌خورید آرامشتان را حفظ کنید

شکست خوردن در کلش رویال ناراحت کننده و غیر قابل قبول است. از آن بدتر شکست در مسابقات است چرا که تک تک امتیاز‌های از دست رفته اهمیت خواهند داشت. به شدت توصیه می‌شود که بعد از هر باخت حداقل ۲ دقیقه از بازی فاصله بگیرید و سپس به بازی برگردید. با روحیه‌ی پایین بازی کردن و عصبی شدن صرفا تمرکز شما را به هم می‌زند و تلاش بیش از حد برای پیروزی در عین نداشتن تمرکز تنها منجر به شکست‌های بعدی خواهد شد.

اگر دوست دارید همچنان بعد از باخت در فضای کلش رویال باقی بمانید، توصیه می‌کنیم به فکر بازی‌های دوستانه با دوستان و اعضای کلن باشید تا باخت‌ها اهمیت کمتری داشته باشند و کم کم تمرکزتان برگردد.

ابتدا تهاجمی بازی کنید و بعد آرایش دفاعی بگیرید

اولین توصیه‌ی ما در این مطلب این بود که بهترین دک را انتخاب کنید که برای شما یک مساوی بگیرد. گرفتن مساوی در مسابقات دشوار است چرا که این بازی‌ها دارای وقت اضافی ۳ دقیقه‌ای هستند. اما فشار را روی حریفتان حفظ کنید.

بازی کردن زیر فشار بسیار سخت است. خصوصا در مسابقات یا تورنومنت‌ها. هرگز نمی‌تواند گفت هیچ اشتباهی نباید رخ دهد. اشتباهات از سمت هر دو بازیکن رخ خواهد داد. اما تلاش کنید این اشتباهات از سمت شما به حداقل برسد.

میزان HP (نوار خون) برج‌ها در کلش رویال بسیار با اهمیت است. به همین دلیل توصیه می‌شود که در ابتدا حمله کنید و کمتر در دو دقیقه‌ی ابتدایی به بازی تدافعی روی بیاورید. اگر دسته کارت‌های شما قدرت بدل کردن و مقابله با نیرو‌های دشمن بدون اینکه HP برج شما کم شود را دارد، حتما از آن‌ها استفاده کنید.

بیشتر مواقع بهتر است از هر دو خط برای اعمال فشار و حمله به برج‌های دشمن استفاده نمایید. با این کار می‌توانید تمرکز حریف را نسبت به مکان اعمال اصلی ترین فشار یا به اصطلاح گیمر‌ها Push به برج‌ها را بر هم بزنید. وقتی برج حریف نابود شد، سپس می‌توانید تا زمان پایان بازی به انجام اعمال تدافعی بپردازید.

هدف ایده‌آل خود را مشخص کنید

همیشه پیش از انجام مسابقات تصمیم بگیرید که می‌خواهید در چه جایگاهی باشید. ۴۰ تا ۵۰ درصد از برترین بازیکنان یک تورنومنت برنده‌ی یک صندوق خواهند شد. برای مثال فرض کنید به یک مسابقه‌ی ۱۰۰ نفره با ۵۰۰ جم پیوسته‌اید. اگر در بین ۴۰ نفر برتر باشید یک صندوق خواهید برد. رتبه‌های ۱۱ تا ۴۰ هرکدام تنها ۴ کارت در صندوق دریافت خواهند کرد. این در حالیست که رتبه‌های ۴ تا ۱۰ ۸ کارت به دست خواهند آورد. نفرات رتبه‌های ۳ تا ۱ به ترتیب ۱۵، ۲۰ و ۳۰ کارت به دست می‌آورند.

در بخشی از این مطلب اعلام شده بود که بین ۵ تا ۱۵ دقیقه‌ی ابتدایی مسابقات برای مبارزات جست و جو کنید. همه‌ی بازیکنان اوایل بازی به دنبال مبارزه هستند و این موضوع باعث می‌شود که شانس برخورد به بازیکنانی در سطح خودتان بالاتر برود. شما می‌توانید در این زمان‌ها بین ۲ تا ۵ پیروزی کسب کنید.

وقتی جایگاه خود را تا حدی در یکی از مسابقات تثبیت کردید، همیشه بررسی کنید که آیا باز هم بازیکنانی به دنبال انجام مبارزات هستند یا نه. خصوصا افرادی که از رتبه‌ی پایین تری برخوردارند. در مسابقات کلش رویال کافی است حتی یک بازی شکست بخورید تا هرچه رشته‌اید پنبه شود و با سقوط چشمگیری در رده بندی مواجه شوید. اگر از رتبه‌ای که دارید راضی هستید، بهتر است رویکرد حریصانه نداشته باشید.

.کپی شد https://vgto.ir/f4

1
نظر تو چیه ؟

avatar
1000
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
1 نویسندگان دیدگاه
محمد آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
محمد
مهمان
محمد
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...