ورود به ویجیاتو

بازیابی رمز عبور

ورود با شبکه‌های اجتماعی

کاربر جدید هستی؟ ثبت نام کن

ثبت‌نام در ویجیاتو

ثبت نام با شبکه‌های اجتماعی

قبلا در ویجیاتو ثبت نام کردی؟ وارد شو

بازیابی رمز عبور

میتونی وارد ویجیاتو بشی یا ثبت نام کنی

چگونه در Clash Royale از الکسیر بهتر استفاده کنیم؟

نحوه درست استفاده از الکسیر را با خواندن این متن یاد بگیرید

۰

در هر مسابقه کلش رویال، الکسیر مهمترین چیزیست که باید به آن توجه کنید. الکسیر در اصل آن مایع حیاتیست که به نیروهای شما جان می‌بخشد و به آن‌ها اجازه می‌دهد در میدان نبرد حضور پیدا کنند. به همین خاطر اگر بلد نباشید از آن به درستی استفاده کنید در نبردهای اساسی‌تر به مشکل خواهید خورد.

برای این موضوع یک سری نکته ساده اما کاربردی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت. نکته‌هایی که اگر خوب به آن‌ها دقت کنید می‌توانید در بیشتر نبردها پیروز میدان باشید.

الکسیر خود را یک جا خالی نکنید

زمانی که بازی شروع شد، هیچوقت یک جا تمام الکسیر خود را برای استفاده از یک نیروی قدرتمند یا چند نیروی معمولی خرج نکنید. این یک اشتباه بزرگ است و در بیشتر مواقع اغلب به ضررتان تمام می‌شود. با این کار نه تنها باید کلی منتظر بمانید که نوار الکسیرتان پر شود، بلکه گارد دفاعیتان هم پایین می‌آید و نمی‌توانید آنطور که باید و شاید در مقابل حملات حریف دوام آورید. در چنین شرایطی اگر در طرف مقابل فردی قرار بگیرید که یاد گرفته چطور از الکسیرهایش استفاده کند، خیلی راحت یک باخت سنگین و سریع را تجربه خواهید کرد و ۳۰ کاپ ناقابل را از دست می‌دهید.

به جای خرج کردن یک جای الکسیرها، کمی زمان بگذارید و ببینید بسته به ترتیب کارت‌هایتان، چطور می‌توانید مصرف الکسیر خود را مدیریت کنید. حتی در بهترین شرایط هم بهتر است سریع به سراغ کارت‌های سنگین خود نروید و زمانی از آن‌ها استفاده کنید که الکسیر برای دفاع از برج‌ها یا پشتیبانی از نیروهای دیگر داشته باشید. چراکه بعضی وقت‌ها داشتن حتی کمی الکسیر، برنده و بازنده مسابقه را مشخص می‌کند.

درست و عاقلانه واکنش نشان دهید

بازیکنان کلش رویال اغلب اوقات یا عادت دارند فقط به سمت برج‌های حریفشان حمله‌ور شوند یا عقب می‌کشند و در لاک دفاعی فرو می‌روند. البته هر دو این استراتژی‌ها در بعضی مواقع جوابگو هستند و می‌توان با آن‌ها پیروز میدان بود اما نمی‌شود روی آن‌ها برای هر شرایطی حساب کرد. باید یاد بگیرید در استراتژی‌هایتان انعطاف پذیر باشید و بسته به شرایط مختلف نوع بازی خود را تغییر دهید.

هر چه بیشتر در این مورد حرفه‌ای تر شوید می‌بینید که رفته رفته کنترل اکثر بازی‌ها را به راحتی در دست گرفته‌اید و حریفتان را مغلوب خود کرده‌اید. جالب‌تر این که با پیش گرفتن این رویه، وضعیت مصرف الکسیرتان هم سر و سامانی پیدا می‌کند و شما به مرور یاد می‌گیرید که دکتان حین حمله و دفاع به چه مقدار الکسیر احتیاج دارد. در ضمن وقتی در گیر و دار چیدن استراتژی‌ها هستید، یکی دو نقشه دیگر هم در آستین نگه دارید تا در شرایط سخت راهی برای خلاص شدن از مهلکه داشته باشید.

در معاوضه الکسیرهایتان درست عمل کنید

هر نیرویی که به میدان نبرد می‌فرستید نیاز به پشتیبانی دارد. به قول معروف یک دست صدا ندارد و شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید یک والکری در شرایط عادی یک تنه برج‌های دشمن را با خاک یکسان کند. از این رو، شما مدام مجبورید وقتی یک نیرو به میدان می‌فرستید از آن‌ تا حد امکان با کارت‌های اسپل یا هر چیز دیگری که به ذهنتان برسد پشتیبانی کنید. جالب‌تر اینکه طرف مقابلتان هم مدام مجبور به انجام همین کارهاست و اگر بخواهد جلوی شما کم نیاورد باید با دقت بیشتری روی حرکات بعدیش فکر کند.

در همین حین شاید متوجه نشوید اما دارید در هر لحظه با طرف مقابل میدان الکسیر معاوضه می‌کنید. شما در طول آن ۵ دقیقه پر فراز و نشیب مدام نیرو به میدان می‌فرستید و با یک سری کارت دیگر سعی می‌کنید از جان آن‌ها محافظت کنید. این کار در طرف مقابل هم رخ می‌دهد و این وسط کلی الکسیر هستند که در بیشتر مواقع با هم خنثی می‌شوند. اما این مهم است که چه مقدار از الکسیرتان با چه میزانی از الکسیر حریف خنثی شده.

به عنوان مثال اگر شما ۷ الکسیر مصرف کرده باشید و طرف مقابل نیروهای شما را با ۴ الکسیر خنثی کرده باشد، شما در آن لحظه یک شکست بزرگ را متحمل شده‌اید. چرا که در چنین شرایطی طرف مقابل ۶ الکسیر برای حمله در دست دارد و شما ۳ الکسیر برای دفاع. آن وقت است که اگر طرف مقابل بلد باشد از آن ۶ الکسیر استفاده کند شما دیگر حرفی برای گفتن نخواهید داشت و حداقل یکی از برج‌های خودر را از دست خواهید داد. پس دقت کنید که در هر نبرد دارید چه مقدار از الکسیرتان را با اکسیر حریف معاوضه می‌کنید و ببینید که این میزان به نفعتان هست یا نه.

.کپی شد https://vgto.ir/ff

نظر تو چیه ؟

avatar
1000
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن
ورود
بارگذاری...
ثبت نام
بارگذاری...